Pradžia Apie meilę poroje Kokie motyvai priverčia vyrus vesti

Kokie motyvai priverčia vyrus vesti

Kokie motyvai priverčia vyrus vesti

Manote, kad vyrai veda tik iš meilės? Nebūtinai. Neretai stipriąją lytį į santuoką pastūmėja ne tik jausmai. Deja, kartais vyrai pasiduoda visai kitiems motyvams.

Moterims verta būti atsargesnėms. Jeigu jūs neseniai susipažinote, o jis jau peršasi, reikėtų išsiaiškinti tikrąsias tokio žingsnio priežastis. Tiesa, pasitaiko meilė iš pirmo žvilgsnio, tačiau labai retai. Veikiausiai vyras nėra visai nuoširdus ir neatskleidžia savo tikrųjų motyvų.

Išskaičiavimas

Įprasta manyti, kad pagal išskaičiavimą išteka tik moterys. Tai ne visai teisinga. Kai kurie vyrai, rinkdamiesi gyvenimo draugę, atsižvelgia į jos finansinę padėtį. Tekėti ketinančiai merginai nederėtų skubėti prisiimti šeimos išlaidų, kol neįsitikino, kad vyras yra abejingas jos pinigams.

Rūpinimasis

Kad ir kaip garsiai vyras kalbėtų apie savo savarankiškumą, jam vis tiek reikia, kad kas nors juo pasirūpintų. Skani vakarienė, išlyginti švarūs marškiniai jam gali būti pakankama priežastis pasipiršti. Jei pastebėjote, kad vyras mielai dirba visus buities darbus ir pats susitvarko namuose, tik tada galite neįtarinėti, kad jis peršasi ieškodamas pigios darbo jėgos.

Seksas

Reguliarus lytinis gyvenimas taip pat gali būti vedybų pretekstu. Nepamirškite, kad harmoningus poros santykius nulemia ne tik aistra, bet ir dvasinis artumas.

Karjera

Jei mylimasis dirba toje pačioje įmonėje, kuriai vadovauja jūsų tėvas – būkite atsargios! Nemaža tikimybė, kad vaikinas žada vesti tik tam, kad užsitikrintų sau sėkmingą kopimą aukštyn karjeros laiptais.

Lažybos su draugais

Vyrai dažnai ginčijasi arba susilažina, kad vienas jų ves iki tam tikro amžiaus ar tam tikrą gražuolę. Jeigu jūsų santykiai rutuliojai pernelyg greitai, neskubėkite priimti pasiūlymo tekėti. Jeigu mylimasis be problemų sutiks palaukti dar vienerius metus, reiškia, jo ketinimai dori.

Vienatvės baimė

Paprastai vyrai neskoba vesti tik ankstyvoje jaunystėje. Nuo tam tikro amžiaus jie ima vis labiau bijoti vienatvės ir svajoti apie tvirtą šeimą. Pasiteiraukite mylimojo, ko jis labiausiai bijo.

Būsto klausimas

Jei vaikinas priverstas gyventi viename bute su tėvais, seserimis, broliais ir kitais giminaičiais, o jo mergina turi atskirą būstą, jam gali kilti noras vesti, kad atsikratytų įkyrėjusios kaimynystės. Pakamantinėkite mylimąjį apie jo santykius su artimaisiais. Galbūt per atvirą pokalbį jums paaiškės jo tikrieji motyvai.

Vedybų aferistas

Toks vyras negaiš veltui laiko ir pasistengs pasipiršti pirma pasitaikiusia proga. Juk vedybos – tai jo profesija.

Šaltinis:

Alfa logo
Autorė: Gražina Vasiliauskienė

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą