Pradžia Apie meilę poroje Kokie būna jaunieji ir kaip išvengti nesutarimų planuojant vestuves

Kokie būna jaunieji ir kaip išvengti nesutarimų planuojant vestuves

Kokie būna jaunieji ir kaip išvengti nesutarimu planuojant vestuves
Nuotrauka: Martynas Zaremba

Dirbant vestuvėse nuolatos tenka susidurti su skirtingų tipų nuotakomis ir jaunikiais. Nuotakos – jos visos skirtingos, tačiau retai kada nori niekuo nesirūpindamos ir nespręsdamos ateiti į šventę. Tuo tarpu jaunikius paprastai galima suskirstyti į trys pagrindines kategorijas. Dalinamės kiekvienos jų pliusais ir minusais.

1 „Brangioji, planuok pati“

Yra vyrų, kuriems visai nesvarbu – servetėlės bus baltos, ar raudonos, pamergės vilkės sukneles ar kostiumėlius. Jie nemėgsta planuoti ir nenori per daug gilintis. Juk šis procesas reikalauja tiek laiko, kurį jie mieliau praleistų dirbdami įprastą darbą ir uždirbdami pinigus. Puiku, ši situacija leidžia jums susikurti tokią šventę, apie kokią visada svajojote. Jums nereikės valandų valandas įtikinėti, kodėl rožės ar frezijos yra geriausias pasirinkimas, ar kodėl reikia rinktis būtent tokios spalvos žvakes. Nepaisant to, dažnai planuojant vestuves kyla noras pasitarti, kadangi pasirinkimų daugybė. Kartais pasigendate palaikymo, ypač, kai užgriūna paskutinės minutės darbų lavina. Tokiu atveju dažnai samdoma vestuvių planuotoja ar organizuojama bent keletas jos konsultacijų vien tam, kad pavyktų gauti profesionalių patarimų.

2 „Planuokime kartu“

Kartais patarėjo vaidmenį atliekate vienas kitam. Jūs pripratę viską daryti kartu ir papildomi šventės planavimo rūpesčiai nesukelia papildomo diskomforto. Jums patinka kalbėtis ir daugybę kartų pergalvoti scenarijų. Jūs žinote, kad kartu galite sukurti nepaprasto grožio šventę ir tą dieną džiaugsitės kiekviena smulkmena, kurią rinkote drauge. Kai viską darote abu lengviau priimti sprendimus, drąsiau krypstama į kraštutinumus, juk žinote, kad bus lengviau apginti savo nuomonę prieš giminęJ Visgi planuojant tokiu būdu nuomonės išsiskiria, kyla konfliktai, todėl kartais praverčia profesionalus nešališkas patarimas.

3 „Mieloji, ką padaryti, kad tu būtum laiminga“

Kai kurie vyrai mėgsta kartais net perdėtai stebinti savo moteris, dovanos siurprizai – taip jie parodo savo meilę. Vestuvių šventė – tai jų dovana jaunajai. Jaunikis planuoja pats, pasitelkdamas artimųjų ar profesionalų pagalbą. Tokiu atveju jaunajai telieka rūpintis suknelėmis ir makiažais. Tikėtina, kad tokiu atveju vestuvių dieną jausitės laiminga ir atsipalaidavusi, neužgrius milijonai smulkmenų, įtampos nekels nekompetentingi tiekėjai, ypač jei mylimasis kliaunasi profesionalų pagalba. Ir visgi, nepaisant didelių vyro pastangų, galite jaustis nemaloniai nustebinta, o gal nepakankamai laiminga. O tokia situacija neabejotinai kelia liūdesį tiek daug pastangų įdėjusiam vyrui.

Ir visai nesvarbu, kokiam tipui priklauso Jūsų vyras arba kokiu jaunikiu save laikote. Svarbiausia atrasti abiems priimtiną poziciją. Visada yra sprendimų: planuoti dviese, planuoti dviese su planuotoja, planuoti trise ar užsiimti viskuo vienai ar vienam. Svarbiausia, kad šis procesas turi kelti malonumą. Mėgaukitės, nes šventė prabėgs be galo greitai.

 Straipsnį paruošė: orangefiesta.lt

 

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą