Pradžia Jaunųjų stilius Kokias nuotakos kūno vietas koreguoja liekninantis trikotažas?

Kokias nuotakos kūno vietas koreguoja liekninantis trikotažas?

Liekninantis trikotažas

Liekninantis trikotažas – puiki išeitis vestuvėms (ir ne tik), kuomet nuotaka nori džiaugtis nepriekaištinga figūra ir net keliais centimetrais mažesnėmis apimtimis. Šįkart aiškinamės, ką galima pakoreguoti be alinančių dietų ir sporto, greitai ir efektyviai.

„Pakoreguoti figūrą, keliais centimetrais sumažinti apimtis, pakelti krūtinę ir net patobulinti laikyseną padeda liekninantis trikotažas. Tiesa, svarbu labai kruopščiai pasirinkti modelį”, – nudžiugino liekninančio trikotažo elektroninės parduotuvės elady.lt įkūrėja Anželika.

Kaip žinoti, kuris liekninantis trikotažas akimirksniu padės pasiekti geriausių rezultatų? Dalinamės patarimais, kurie padės neprašauti.

Liekninantis trikotažas

Grakščiai laikysenai

Tiesi nugara, įtrauktas pilvukas, ištiestas kaklas – tobulą laikyseną padės išlaikyti bodis arba korsetas-gracija su petnešėlėmis. Juose yra papildomai sustiprinta nugaros dalis, todėl nejučia išsitiesi natūraliai. Garantuojame, jog rezultatai nudžiugins ir nuotraukose atrodysite puikiai.

Mažesnės apimtys

Jeigu norite plonesnio juosmens, siauresnių klubų ar dailesnio liemens silueto – tai pasiekti įmanoma su liekninamaisiais diržais. Jie pralaidūs orui, neslysta, nesiraukšlėja, o po drabužiais jie yra nematomi.

Liekninantis trikotažas

Plokštesnis pilvas

Norite paslėpti išsišovusį pilvuką? Tai taip pat įmanoma padaryti su liekninamuoju trikotažu. Pilvuką paslėpti padės kelnaitės paaukštintu liemeniu. Visos suspaudžiančios kelnaitės tobulai priglunda prie kūno ir tolygiai suspaudžia pilvuką, kuris atrodys plokščias ir glotnus. Daugelis išbandžiusių įsimyli apatinius paaukštintu liemeniu, nes juos malonu dėvėti ir kasdien.

Dailesni sėdmenys

Pats populiariausias liekninamasis trikotažas tarp jaunų ir žavių merginų – koreguojantys šortukai. Šortukai puikiai pakelia užpakaliuką, pakoreguoja sėdmenų apimtį, glotnina oda, sumažina celiulito žymes.

O pakelti užpakaliuką, padaryti jį riestesnį bei patrauklesnį padės kelnaitės-korsetas „Push up”.

kompresinės kojinės

Pavargusios kojos

Jeigu nuolat jaučiate patinimą, pabrinkimą kojose arba  atsiranda „žvaigždutės” iš kraujagyslių, būtinai profilaktiškai nešiokite kompresines pėdkelnes. Geriausia pradėti jas nešioti kai žinote, kad daug vaikščiosite ir tikrai pavargsite.  Siekiant sumažinti nuovargį kojose, vestuvių metų nuotakoms su viršsvoriu patariama taip pat dėvėti kompresines pėdkelnes.

„Pastebėjome, kad pats populiariausias  liekninamojo trikotažo dydis S/M, todėl mielos moterys rūpinkitės savo išvaizda, naudokitės mažomis moteriškomis gudrybėmis, nebijokite eksperimentuoti ir atrodysite visada nuostabiai”, – patarė Anželika.

Nuotraukos: Elady.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą