Pradžia Straipsniai Kokia vestuvinė šukuosena ir aksesuarai tiktų prie suknelės?

Kokia vestuvinė šukuosena ir aksesuarai tiktų prie suknelės?

vestuvine suknele

“Vestuvių mados” skaitytoja Brigita atsiuntė redakcijai vestuvinės suknelės nuotrauką ir klausia, kokia šukuosena derėtų prie šios suknelės. “Norėčiau kreiptis į jus dėl vestuvines suknelės ir šukuosenos suderinamumo. Ką galėtumėte patarti, kad vestuvinė šukuosena tiktų bendram įvaizdžiui? Žinau, kad plaukų aksesuarai madingi šiais metais, ar man jų reikėtų prie tokios sukneles?”

Į skaitytojos klausimą atsako VM ekspertė, plaukų stilistė Renata Zenkevič

Vestuvinė suknelė labai prabangi, prie jos turime atsargiai rinktis aksesuarus!Minimalistiškumas – į tai turime orientuotis, jeigu turime prabangia suknelę! Tiktų blizgūs plaukų aksesuarai. Tai gali būti lankeliai su smulkiomis detalėmis arba blizgios diademos į plaukus (šiais metais yra “topas”), arba prabangus auskariukai. Šioje vietoje reikėtų pasirinkti tai, kas Jums pačiai arčiau širdies.

Šviesiaplaukėms tiktų išskirtinis akcentas į plaukus ir maži auskarai. Tamsiaplaukėms siūlau nedėti aksesuarų į plaukus. Akcentas gali būti prabangus auskarai arba vėrinys! Prie suknelės tiktų visos vestuvinės šukuosenos – tiek palaidi, tiek suimti plaukučiai. Rinkdamasi vestuvinę šukuoseną atsižvelkite į savo veido formą. Tai padės apsispręsti!

 

Į nuotakos klausimą atsako vestuvinių rankų darbo plaukų aksesuarų kūrėja Daiva Florentes.

Šukuosena bei prie suknelės derantys aksesuarai, lygiai kaip ir pati suknelė, turėtų būti pirmiausia derinama individualiai prie pačios nuotakos bei vestuvių tipo. Renkantis šukuoseną, pirmiausia, svarbu pagalvoti apie savo veido bruožus, kaklą, pečių liniją bei pačius plaukus (trumpi ar ilgi, banguoti ar tiesūs).  Antras svarbus aspektas, kur vyksta vestuvių ceremonija – gamtoje vykstančioms vestuvėms labiau tiks palaidi plaukai, restorano vestuvėms geriau rinktis tvarkingai sukeltus plaukus.

 vestuvines sukuosenos

Šio tipo suknelė spinduliuoja kuklia prabanga, o jos grožis atsiskleidžia griežtomis formomis. Tad renkantis plaukų šukuoseną ir aksesuarus prie jos svarbu išlaikyti tą kuklios prabangos įspūdį. Labiausiai tiktų prabangios griežtų formų šukuosenos – tvarkingas kuodas, iš plaukų suformuotos kelios bangos ir pan. Šukuosena turėtų neužgožti, o išryškinti veido bruožus, kaklą, pečių liniją. Aksesurai tikrai nėra bloga idėja, nes jie pridėtų dar šiek tiek puošnumo. Geriausia rinktis minimalius aksesurus su ryškiomis detalėmis – krištolo akmenukais ar kitomis blizgančiomis detalėmis, išraiškingu nėriniu. Puikiai tiktų ir paprasta šilko gėlė arba minimali tiara.

nuotakos plauku aksesuarai
Nuotr. “Florentes”

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą