Nuotakos šukuosena tai ne apie madas ar tendencijas. Svarbiausia jaustis patogiai ir savimi, tačiau kaip ir kiekvienas vestuvių šventės detalės pasirinkimas yra sudėtingas dėl daugybės informacijos ir pasiūlymų pinterest kanale.

Mūsų profesionalų komanda pataria, užduoti sau kelis klausimas ir atvirai juos atsakyti sau, o vėliau apie tai pasikalbėti su pasirinktu specialistu. O tada galite paeksperimentuoti pati prieš veidrodį ar su kirpėju stilistu.

Tai kokie tie stebuklingi klausimai:

  • Ar bus nuometas ar kitoks galvos aksesuaras (lankeliai, gyvos gėlės, nėriniai, tiara ar prabangi sagė)?
  • Kokio stiliaus suknelė ir kokios detalės bus ant jos (nėriniai, masyvus diržas, kaspinas, vientisa romantiška, klasikinė pūsta, korsetas ir daug k.t.)
  • Kokie plaukai patinka susekti, palaidi, supinti, banguoti, tiesūs, netvarkingi, o gal retro stiliaus?
  • Kokiu metų laiku tuoksitės, neatmeskite varianto jog rudenį dažniau lyja, tad garbanos gali neišsilaikyti, jei plaukai linkę drėgni išsitiesti ir atvirkščiai.

Dabar atvirai atsakius į šiuos klausimus galime ieškoti patinkančių variantų ar idėjų internete. O vėliau aptarti su plaukų stiliste, kuri galbūt jus geriau pažįsta ar gali rekomenduoti kokie Jums plaukai labiau tiks iš pasirinktų sprendimų.

Mūsų vestuvinių šukuosenų ekspertė šiurkštu nepataria darytis šukuosenos prieš pat vestuves, pirmiausia bent pusę metų prieš apsilankykite pas specialistę ir aptarkite plaukų atspalvį, net kartais pravartu turėti suknelės spalvos atraižą ar jos nuotrauką su savimi, jog galėtumėt plaukus šiek tiek patonuoti, nes reikia nepamiršti visi atspalviai šiek tiek nublanksta nuotraukose.

Kitas patarimas radus patikusius šukuosenos variantus pabandyti pasidaryti pačiai prieš veidrodį – pabandykite sukelti visus plaukus, dalinai, supinti ar paleisti, o jei sunku apsispręsti visad galite paprašyti patarimo geriausios draugės ar mamos, visos kartu rasite tinkamiausią sprendimą.

Galiausiai, nesiimkite ekstremalių šukuosenos pakeitimų, nes gali jaunikis ir neatpažinti jūsų, o jūs nepatogiai jaustis su nauja savimi.

Leave a Comment
Dalintis