Pradžia Apie meilę poroje Kodėl vyrai ir moterys bijo santuokos?

Kodėl vyrai ir moterys bijo santuokos?

Kodėl vyrai ir moterys bijo santuokos?

Jūs svajojate apie šeimos sukūrimą, tačiau tinkami kandidatai kažkodėl vis pabėga nuo šeimyninių pančių. Kaip ištaisyti šią situaciją ir neišgąsdinti partnerio?

Žmonės gali vengti santuokos dėl įvairių priežasčių, tvirtina psichologai. Pavyzdžiui, nusivylimas buvusiais santykiais arba patologiškas nepasitikėjimas savimi. Nepaisant to, teisingai psichologiškai veikiant praktiškai visuomet galima sukurti artimus santykius.

Dažnai nusivylimas būna po skyrybų: moterys ar vyrai sugeba susitvarkyti visas gyvenimo sferas, išskyrus asmeninę. Pasak jų, vyresni nesusituokę žmonės net nežiūri į tą pusę, o išsiskyrusias moteris yra linkę vilioti vedę vyrai.

Atminkite, kad vienišas vyras yra ne šiaip sau vienišas. Galbūt jis turi liūdną nesėkmingo šeimyninio gyvenimo patirtį: kai kas jį atstūmė, ir jis neieško kitų santykių su moterimis. Tokie vyrai žiūri į gražią moterį, svajoja apie ją, tačiau neleidžia sau prieiti prie jos ir susipažinti. Nes mano, kad patrauklios moterys jau turi savo antrąją pusę, yra apgaubtos rūpesčiu ir meile. Jie net nesusimąsto, kad tokios damos taip pat gali būti vienišos.

Nevedęs vyras dažnai panašus į paauglį. Jam reikia tik truputį pagalbos. Jei jūs sutikote būtent tokį vyrą, nelaukite iš jo iniciatyvos, kas dažniausiai yra moterų klaida – pati susipažinkite su juo!

Pirmoji elgesio taisyklė, pažindinantis su tokiu vyru – leiskite jam išsipasakoti. Atidžiai klausykite, nepertraukite, kitaip išgąsdinsite. Tegul jis kalba apie tai, kas jam yra įdomu. Užduokite klausimus, parodykite, kad pokalbio tema jums yra įdomi. Jei jis pamatys, kad jūs atidi pašnekovė, pasitikėjimas jumis išaugs, ir jūsų šansai padidės.

Ne išimtis ir moterys, kurios taip pat kartais nenori tekėti. Nepaisant to, kad jos patinka vyrui. Nepaisant to, kad jis ja rūpinasi. Nepaisant to, kad pora praleidžia daug laiko kartu. Jos bėga ir netgi pyksta vos tik kalba pasisuka apie santuoką. Tokiu atveju, vyras nori gauti konkretų atsakymą, tačiau ir bijo prarasti, jei užspaus į kampą.

Jei jūs sutikote tokią moterį, kuri neskuba sukurti šeimos, gali būti, kad ji dar nėra pasirengusi keisti savo įpročių ir gyvenimo būdo. Nereikėtų spausti ją greitai priimti sprendimo, nors ir kaip jūs to norėtumėte – pataria psichologai. Jei jūs vis dėl to išliksite atkaklus ir įkalbėsite partnerę tuoktis, gali būti, kad kiekvieno konflikto metu sulauksite nemažai priekaištų, kad būtent jūs skubinote su santuoka ir viską nusprendėte už ją.

Tempdama laiką ir atitolindama vestuves, ji gauna situacijos kontrolę, ji dar turi laiko, kad viską apsvarstytų ir suprastų, ar jūs tikrai esate tas vienintelis. Tegul ji perima iniciatyvą. O jums bus lengviau siekti savo tikslo, jei nedarysite jai spaudimo. Geriausias variantas – išsiaiškinti, ko nori pati moteris.

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą