Pradžia Jaunųjų stilius Kodėl verta nuomotis vestuvinę suknelę?

Kodėl verta nuomotis vestuvinę suknelę?

Šiuolaikinių nuotakų gyvenime vestuvinė suknelė vestuvėse vaidina bemaž svarbiausią vaidmenį. Tačiau naujos suknelės pirkimas ar siuvimas gali atriekti didelę dalį vestuvių biudžeto. Taigi suknelių nuoma yra populiari vestuvinių madų tendencija, suteikianti galimybę nuotakai pasipuošti svajonių suknele neištuštinant viso šventės biudžeto. Sprendimas nuomotis suknelę suteiks naudą net ir toms nuotakoms, kurių nevaržo finansiniai ištekliai, taip pat moterims, kurios bet kurios šventės metu nori spindėti.

AlicePadrul_contact_photo

Nuotrauka iš weddingsbylilly.com

Populiari tendencija

Lietuvoje vestuvinių suknelių nuoma yra ir buvo populiari visais laikais. Paskutiniu metu vis sparčiau populiarėja tendencija svarbiausią gyvenimo dieną puoštis garsių dizainerių suknelėmis. Tačiau ši mada yra neįtikėtinai brangi, tad ne kiekviena pora suknelės įsigijimui gali skirti tūkstančius eurų. Taigi vestuvinių suknelių nuoma nuotakoms suteikia galimybę dėvėti svajonių suknelę, nepriklausomai nuo viso vestuvių biudžeto sąmatos.

Mažiau išlaidų

Jei planuojama vestuvinę suknelę pirkti ar siūtis, nereikėtų pamiršti papildomų išlaidų, pavyzdžiui, valymo išlaidų, kurias nereta nuotaka pamiršta įskaičiuoti į suknelės kainą. Tuo tarpu vestuvinių suknelių nuomos salonai valymo išlaidas prisiima sau ir jums nereikia už tai mokėti papildomai. Be to, neretai salonai siūlo ir įvairių privilegijų nuomojantis suknelę, pavyzdžiui, derančius papuošalus, apsiaustus, pirštinaites bei kitus vestuvinius atributus.

Gemma-Gabriel-vestuvine-suknele

Nuotrauka iš weddingdressexpert.co.uk

Mažiau rūpesčių

Jei vestuvinį apdarą perkate ar siuvatės, jums reikės kažką su ja daryti ir po vestuvių. Kai kurios nuotakos sukneles įkiša į spintos galą ir uždaro be tikslo dar kartą ja pasipuošti. Būna nuotakų, kurios jungtuvių apdaraus palieka būsimų dukterų vestuvėms, tačiau pamiršta įvertinti negailestingą amžiaus tėkmę ir madų pokyčius. Tuomet praėjus porai dešimtmečių kažkada stilinga buvusi suknelė tampa pasenusių mados tendencijų priminimu, negana to, sulaukia pašaipaus dukters žvilgsnio. Todėl jei išsinuomosite vestuvinę suknelę, jums nereikės nerimauti dėl jos likimo, kadangi po vestuvių ją grąžinsite į saloną kitų nuotakų džiaugsmui.

Lankstumas

Kadangi vestuvinė suknelė yra pagrindinis gyvenimo šventės atributas, tai nuotakos paprastai jos ieško iki vestuvių likus nemažai laiko. Artėjant jungtuvėms nuotakos įvairiais būdais stengiasi padailinti kūno linijas, todėl per laikotarpį nuo suknelės įsigijimo iki šventės dienos suknelė gali „sumažėti“ arba „padidėti“. Pasirinkus nuomos variantą nuotaka gali be finansinių praradimų pasirinkti kitą labiau tinkančią suknelę. Be to, neretai proginių suknelių salonuose dirba siuvėjai, todėl atvykus pasiimti suknelės jie gali ją pataisyti, kad nuotakai ji tiktų tobulai.

vestuviniu-sukneliu-nuoma

Nuotrauka iš http://wwcdn.weddingwire.com/

Aukščiausios klasės suknelės

Garsių dizainerių kūrinių kaina yra aukšta, todėl dauguma mažmeninių suknelių parduotuvių bijo, jog brangios suknelės ilgą laiką prakabės nenupirktos, todėl nesiryžta įsigyti nuostabiausių garsių kūrėjų darbų. Tuo tarpu proginių drabužių nuomos salonai yra labiau linkę įsigyti aukščiausios klasės žymiausių dizainerių sukneles. Taigi labiau tikėtina, kad nuotaka savo svajonių suknelę ras būtent salone nuotaka.com.

Akivaizdu, jog vestuvinių suknelių nuoma padės ne vien sutaupyti: nuomodamasi suknelę nuotaka turės platesnes pasirinkimo galimybes ir patirs mažiau streso dėl rūpinimosi suknele tiek prieš, tiek po vestuvių.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą