Pradžia Apie meilę poroje Ko nereikia daryti vos susižadėjus

Ko nereikia daryti vos susižadėjus

Ko nereikia daryti vos susižadėjus

Ištarėte taip? Vadinasi jau esate pasiruošę sekančiam santykių žingsniui. Mes jus sveikiname! Tačiau nepersistenkite ir nepradėkite švęsti ir planuoti vestuvių jau sekančią dieną. Nusiraminkite, jūs turite daug laiko ir viską planuoti pagavus emocijoms galite sudegti. Žemiau pateikiame keletą patarimą į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį:

Nepersistenkite socialiniuose tinkluose

Jeigu ypač daug naudojatės socialiniais tinklais nepersistenkite juose. Suprantame, kad norite dalintis šia nuostabia akimirka, tačiau žmonės kurie jus seka tikėtina jiems kur kas mažiau tai rūpi nei jums. Svarbu atkreipti dėmesį per daug dalinantis nuotraukomis labai greit sulauksite ne tik sveikinimų bet ir galvos skausmo nes visi pradės klausti ar jie kviečiami į vestuves, o tikėtina jūs šito klausimo dar nesvarstėte.

Nekvieskite iškarto visų į vestuves

Kalbant apie vestuvių pakvietimus jie pirmą savaitę susižadėjus neturėtų būti jūsų galvoje. Sukurti vestuvių svečių sąrašą nebus lengva užduotis, tikėtina visų norinčių ir negalėsite pakviesti todėl nekvieskite kiekvieno kuris klaus šį klausimą ir kol nežinosite tikslaus sąrašo neprisikalbėkite.

Neišlaidaukite

Nors tai iš ties puiki proga švęsti, tačiau nepersistenkite nes jau visai netrukus reikės pradėti galvoti apie daugybę dalykų ir vestuvės nėra pigus malonumas. Taip galite su šeima ar pačiu artimiausiu draugų ratu pavakaroti, tačiau neskubėkite pirkti naujo automobilio ar namo ir t.t.

Nepulkite pirkti vestuvinės suknelės

Tikėtina jūs jau nuo mažų dienų kūrėte savo vestuvinės suknelės viziją. Net jeigu jūs galvojate, kad idealiai žinote ko norite, bent kelias savaites dar pasidomėkite įvairiomis vestuvių suknelėmis, kaip kitos nuotakos atrodo, kokios dabartinės vestuvių tendencijos. Nepamirškite, kad vestuvinė suknelė daug priklausys nuo metų laiko, vestuvių vietos.

Nesusipykite su būsimais uošviais

Niekas nenori pyktis ypač jeigu vestuvės ant nosies. Būkite draugiška ypač su būsimais uošviais taip jūsų vestuvių planavimas bus kur kas paprastesnis. Nepamirškite, kad uošviai džiaugsis šia proga ne ką mažiau nei jūs ir jie norės praleisti su jumis dar daugiau laiko nei įprastai. Pasistenkite kuo labiau, kad visi būtų patenkinti, tačiau žinoma nereikia nuversti kalnų ir persistengti.

Nepersistenkite šėlstant

Jūsų vestuvių pasiruošime kelyje tikėtina nusimatys ne vienas vakarėlis. Dauguma jūsų draugų norės su jumis paminėti šią šventę. Nepersirenkite per daug ypač jeigu nepradėjote net planuoti savo mergvakario.

Nepamirškite pasirūpinti sužadėtuvių žiedu

Žinome, kad naujo spindinčio žiedo tikrai nepamiršite tačiau nepamirškite ir pasirūpinti juo. Kai jau pasakė – taip, nepamirškite kelių svarbių žingsnių. Įvertinkite jį ir apdrauskite, jeigu jis šiek tiek per didelis ar per mažas sutvarkykite jo dydį. Taip pat saugokite jį kiek daugiau nei kitus žiedus, neikite su juo į sporto klubą ar nemūvėkite tvarkant namus.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą