Pradžia Dekoras ir floristika KLAUSK EKSPERTO: Kaip pasirinkti vestuvių spalvas?

KLAUSK EKSPERTO: Kaip pasirinkti vestuvių spalvas?

vestuvių spalvos

Www.vestuviumados.lt skaitytoja Ugnė atsiuntė klausimą, skirtą vestuvių planuotojai ir dekoratorei.

 „Kitą vasarą planuojame vestuves. Neapsisprendžiame, kokias dominuojančias spalvas pasirinkti, ir kaip jas derinti tarpusavyje… Ar apskritai būtina rinktis kažkokias konkrečias spalvas, kurios dominuoja vestuvių šventės dekoracijose? Kokios kitų metų tendencijos?“.

 

Kaip pasirinkti vestuvių spalvas, atsako vestuvių planuotoja ir dekoratorė Kamilė Šimkaitienė (“Vestuvių vėjai”).

Vestuviu vejai

Labai džiugu, kad siekiate, jog Jūsų šventė būtų skoninga ir iš anksto galvojate apie vestuvių spalvinę gamą.

Išsirinkti vestuvių spalvas yra vienas pirmųjų dekoro sprendimų, kuriuos turite priimti. Spalvos vestuvėse gali diktuoti pagrindinę temą arba būti tiesiog dailaus dekoro išpildymo įrankis.

Vis gi, pirmiausiai, reikėtų pagalvoti apie vestuvių stilių. Jei Jums patinka drąsus, modernus įvaizdis, be abejojo norėsite, kad jis atsispindėtų ir Jūsų rengiamoje šventėje. Tuomet būtų galima rinktis iš mėlynai žalsvos, ryškiai žalios, metalo atspalvių ar įvesti juodą spalvą. Jeigu Jums prie širdies klasikinis, tradicinis vestuvių stilius, tuomet nesuklysite pasirinkę prigesintą rožinę, derintą su auksine spalva ar tamsiai mėlyną su sidabro spalvos akcentais. Rengdami savo šventę kaimo sodyboje ir pasirinkę „rustic“ stilių, derinkite natūralias žemės spalvas.

Taip pat reikėtų pagalvoti kokį įspūdį norite sukurti – ryškios spalvos spinduliuoja energiją, sukuria dramos pojūtį, tuo tarpu pastelinės yra kur kas švelnesnės, sukuriančios romantišką atmosferą.

Kalbant apie ateinančių metų tendencijas, siūlyčiau jomis aklai nesivadovauti. Jeigu turite itin mėgstamą spalvą, ją ir rinkitės, tačiau būtinai pasidomėkite, su kokiomis spalvomis ji derinama tarpusavyje.

Pantatone spalvų institutas 2016 metų spalvos oficialiai dar nėra paskelbęs ir tai padarys gruodžio mėnesį, tačiau jau pranešta kokios 10 spalvų bus madingos ateinantį sezoną:

1.Rožinio kvarco spalva (Rose Quartz ) – rožinė yra tikra klasika, naudojama vestuvių  dekore ir viena iš lyderių šiame sąraše.

2. Persikinė spalva (Peach Echo), puikiai deranti su rožinės ir aukso atspalviais.

3. Šviesiai melsva (Serenity), labai gerai atrodys suderinta su švelniu persiko atspalviu.

4. Jūros įkvėpta sodri mėlyna spalva (Snorkel Blue), naudojant su rudais atspalviais galima sukurti sodrų dekorą.

5. Geltonų vėdrynų spalva (Buttercup), viena ryškiausių šios paletės spalvų, puikiai kontrastuoja su alyviniais atspalviais.

6. Ryški žydra spalva (Limpet Shell), geriausiai tiks su rožine spalva.

7. Alyvinė pilkšva spalva (Lilac Gray), derinama su sodriais bordo atspalviais.

8. Intensyvi raudona (Fiesta), puikiai tiks kartu su tamsiai mėlyna spalva.

9. Šaltos kavos rusva spalva (Iced Coffee ), dera beveik su visomis spalvomis. Norint sukurti ypač natūralų įvaizdį, patartina naudoti su žalsvais atspalviais.

10. Gaivi žalia spalva (Green Flash), puikiai žiūrisi su tamsiai mėlynos ar geltonos atspalviais.

Nebijokite eksperimentuoti ir išsirinkite tokias vestuvių spalvas, kurios labiausiai derės prie Jūsų šventės vizijos.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą