Pradžia Fotografija/Filmavimas KLAUSK EKSPERTO: ar vestuvių fotografo kaina = kokybė?

KLAUSK EKSPERTO: ar vestuvių fotografo kaina = kokybė?

vestuviu fotografas

Www.vestuviumados.lt skaitytoja Laura atsiuntė klausimą, skirtą vestuvių fotografui, ar vestuvių fotografo kaina = kokybė.

“Šiuo metu ieškome vestuvių fotografo. Žiūrime darbus, kurių kokybė skiriasi kaip diena nuo nakties, pradėjome bendrauti su keliais fotografais ir pastebėjome, kad labai skiriasi ne tik jų nuotraukos, bet ir atsakymai, požiūris į darbą ir, žinoma, kaina. Norime paklausti, ar fotografo įkainiai visuomet pasako apie jo darbų kokybę? Ar samdydami brangesnį fotografą visuomet galime būti tikri dėl vestuvinių nuotraukų kokybės?”

Į skaitytojos klausimą atsako vestuvių fotografas Julius Trepkevičius (“Fotogidas”). 

Julius Trepkevicius

Taip, kartais brangesnių fotografų nuotraukos būna kokybiškesnės, bet ši sąlyga galioja tik tol, kol atskiriame pradedančiuosius nuo profesionalų, turinčių daugiau įgūdžių bei patirties ir dėl to labiau vertinamų (brangiau kainuojančių). Tad deja, kaina nepadės jums išsirinkti geriausio. Didžiąją vestuvių fotografavimo kainos dalį sudaro fotografo stilius, skonis, populiarumas, patirtis, bendravimo įgūdžiai, todėl rinktis fotografą tik pagal kainą nerekomenduojame. Tad pirmiausia nuspręskite, kokių nuotraukų norite jūs – klasikinių, meniškų, madingų, portretinių, reportažinių ir tuomet raskite fotografus, kurių stilius atitinka jūsiškį. Greičiausiai rasite ne vieną fotografą, kurio nuotraukos jums patiks, tuomet pradėkite susitikimus/pokalbius su jais, kad suprastumėte ar fotografo asmeninės savybės jums patinka, ar jūsų požiūriai sutampa, ar gerai jaučiatės bendraudami su juo. Būtinai paprašykite fotografo parodyti bent vienų vestuvių visas nuotraukas, kad įsitikintumėte, jog ne tik nuotraukų stilius, bet ir fotografo įamžinta istorija jums priimtina.  Jei rasite fotografą, kuris fotografuoja jums patinkančiu stiliumi ir jausite, kad galite juo pasitikėti, greičiausiai ir vestuvinių nuotraukų kokybė jūsų nenuvils.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą