Pradžia Muzika ir šokiai Kiek laiko šventėje reikalingas vestuvių vedėjas?

Kiek laiko šventėje reikalingas vestuvių vedėjas?

vestuviu vedejas

Džiaugiamės, gaudami vis daugiau Jūsų klausimų mūsų ekspertams. Šį kartą klausimą pateikė  būsimoji nuotaka,”Vestuvių mados” skaitytoja Gabrielė.

Kiek laiko šventėje reikalingas vestuvių vedėjas (vakarinėje dalyje)? Jei šventė tęsiasi ilgai, ar vedėjas reikalingas po vidurnakčio ir, kokias funkcijas tuomet atlieka, kai jau svečiai patys linksminasi, šoka?

Į Gabrielės klausimą atsako vestuvių vedėjas Paulius Markulis.

Dažniausiai vestuvių vedėjas reikalingas vestuvėse iki pirmos valandos nakties. Vidurnaktis – svarbus vestuvių šventės momentas, kuris pažymimas viena ar kita vestuvine tradicija. Įprastai, po vidurnakčio ateina metas nuotakai mesti savo vestuvinę puokštę. Beje, ši tradicija yra simboliškai atliekama būtent po vidurnakčio, nes prasidėjus naujai dienai, nuotaka turi perduoti puokštės “estafetę” kitai damai. Jaunikis gali mesti jaunosios keliaraištį arba butonjerę. Be to, jaunieji kartu pjauna pirmąjį vestuvinio torto gabalėlį, jei tai dar neįvyko. Šios vestuvinės tradicijos dažniausiai būna paskutinės. Vėliau, prasideda arba tęsiasi šokiai su DJ ar muzikos grupe iki šventės pabaigos.

Jei vestuvių vedėjas sėkmingai atliko savo darbą vakaro pradžioje, ir šventėje įsivyravo jauki, laisva ir šventiška nuotaika, tuomet jis nebereikalingas.

Vis tik yra keletas atvejų, kai vedėjas gali likti šventėje ir toliau. Kartais, užsakovai paprašo, kad vestuvių vedėjas pabaigoje praneštų svečiams informaciją apie rytojaus dienos planus arba paragintų svečius paskubėti į atvykusį transportą.

Aš, ir kai kurie mano kolegos, atsivežame savo garso, apšvietimo ir kitą įrangą, kurią turime susirinkti ir išsivežti vakaro pabaigoje.

Kartais, jei kita diena laisva, mes liekame pabendrauti su svečiais. Juk vakaro vedėjas neišvengiamai tampa šventės dalimi ir yra vienas iš svečių. Neretai, įsidrąsinę svečiai siūlo ir ragina mus pasivaišinti ne tik maistu, bet ir gėrimais. Mieli būsimieji jaunavedžiai, išduosiu jums vieną paslaptį. Šiais laikais, dauguma mano kolegų alkoholio renginiuose nevartoja. Asmeniškai man, tai yra profesionalumo reikalas, todėl aš ir mano komanda jūsų šventėse alkoholio nevartojame. Tie kas perskaitėte, dabar žinote, ir neįsižeiskite, jei renginio vedėjas atsisakė pakelti taurelę į jaunųjų sveikatą.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą