Pradžia Apie meilę poroje Keturi moterų tipai, kurių negalima vesti

Keturi moterų tipai, kurių negalima vesti

Keturi moterų tipai, kurių negalima vesti

Perskaitę šį straipsnį, ko gero, ne vienas vyras linksės galva. O gal netgi ir pratęs sąrašą? Visi moterų tipai, kurių ne tik geriau nevesti, bet negalima vesti.

Graži dėl profesijos

Ir štai ji įėjo, o tu net apmirei. Tokia gražutė! Ne miela, ne simpatiška, ne stilinga, ne žavinga. Gra-ži! Jos tokia profesija. Nereikia nieko blogo galvoti. Ši moteris tarnauja savo išvaizdai ir yra įsitikinusi, jog visas pasaulis taip pat tam privalo tarnauti.

Ji žino, kad yra graži. Ir noriai ištekės už tavęs – juk kažkas turi aptarnauti jos grožį. Protinga ji ar kvaila, gera ar pikta – tu to niekada nesužinosi. Paprasčiausiai jai vis kažkas nepatiks tavyje. Ir ne tik tavyje, bet ir aplinkiniuose. Kadangi ji graži, vis manys, kad gyvenimas jai neatsiveria iki galo.

Tokios gražuolės neturi humoro jausmo. Prajuokinti jos nepavyks. Kalba ji taip pat mažiau nei normali moteris – apie ką su tavimi tokiu kalbėti?

Tvarkinga moteris

Labai pavojingas moterų tipas. Atpažinti sunku, išsiskirti dar sunkiau. Tai labai teisinga moteris. Jos namuose vyrauja tvarka, mintyse – tokia pati tvarka. Ji tiesiog pirmūnė šiame gyvenime. Kaip atpažinti tokią? Pirmasis ypatumas – ji baigusi universitetą neturi nei vienos draugės. Na gal pora tokių pačių draugių, su kuriomis karts nuo karto išgeria kavos.

Darbe ji geriausia: per trumpiausią laiką atlieka patį sudėtingiausią darbą. Kitas jos pasiekimas – tu, jos nelaimėlis. Nes juk reikia tave imti ir „sutvarkyti“.

Tiesa, su tokia tvarkinga moterimi nėra jau taip blogai. Tik ji nėra jausminga, dažniausiai šalta ir neskleidžianti jaukumo.

Tvarkinga moteris niekada nesuteiks jums progos iškelti skandalo. Ir ar iš viso yra įmanomas skandalas su mašina?

Norėjo kaip geriau

Šią nelaimę dažniausiai gauna vyrai, kurie visų pirma nori jaukumo, komforto, o tik paskui – viso kito. Ir štai horizonte pasirodo moteris, kuri suteiks tau tikrą komfortą ir tikrai žinos, ką padaryti, kad pasijustum geriau. O prarasti budrumą tokiais atvejais labai lengva.

Po kažkurio laiko pastebėsi, kad jau kurį laiką rytais springsti koše, kurios nekęsdavai dar nuo vaikystės – ji perskaitė, kad tai labai sveika. Iš tavo mitybos raciono dingo virtas, keptas, sūrus maistas. Nes tai žalinga. Drabužiai visuomet išlyginti, o nutįsusius nuo mokyklos laikų marškinėlius ji sugebėjo pakeisti chalatu!

Apsidairyk – ar dar liko pas tave draugų? Ir kodėl jie visi nustojo svečiuotis? Nes namuose nėra kuo kvėpuoti. Mesti tokią moterį, kuri nori kaip geriau – žiauru. Tačiau gyventi – neįmanoma.

Patogi

Apie ją nepasakysi nei vieno blogo žodžio. Su ja lengva ir patogu. Jokių kaprizų. Nauja suknelė? Jai jos nereikia. Pinigų manikiūrui? Ji jo nesidaro. Atostogos Italijoje? Ji neprašo. Vakarienė restorane? Ji jau paruošė maistą namuose. Tu netekai darbo? Ji sugeba uždirbti už abu.

Jei tu tikrai gyvenime daugiau nieko nesieki, čia nėra nieko blogo. Nori, kad kažkas valdytų tavo gyvenimą? Tai tavo svajonių moteris! Tačiau tuomet iškyla kitas blogis: siekti, pasiekti, nugalėti, iškovoti, pulti į kojas – visa tai yra vyriškoje psichologijoje. Ir visa tai tik dėl moterų. O kai realiame gyvenime šie veiksmažodžiai yra pamirštami, ko gero, tu netekai savo vyriškumo.

Jei vedei tokią moterį, išeitys yra dvi: arba tu iš jos darai moterį, kuri darosi ir manikiūrą, ir nori madingos suknelės, arba tu net nepastebėsi kaip tapsi nekatrąja gimine.

Šaltinis:

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą