Pradžia Vestuvių dekoras Kalėdinės vestuvės

Kalėdinės vestuvės

kaledines vestuves

Kalėdinės vestuvės – puiki mintis siekiantiems, kad jau ir taip įspūdingos metų šventės taptų dar labiau įsimintinomis. Štai keletas originalių kalėdinių vestuvių idėjų.

Kadangi taip jau yra, kad žiemos švenčių metu visur dominuoja raudona spalva, parinkome kalėdinių vestuvių idėjų, kuriose taip pat vyrautų ši spalva.

Ankstesnis straipsnisOriginali pasipiršimo idėja
Kitas straipsnisVaikai vestuvėse
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą