Pradžia Dekoras ir floristika Kaip sukurti prabangią vestuvių nuotaiką?

Kaip sukurti prabangią vestuvių nuotaiką?

prabangios vestuvės

Poroms, kurios ruošiasi prisiekti amžinąją meilę, dažnai kyla klausimas, kaip sukurti prabangią vestuvių nuotaiką, kad vestuvių pokylis išliktų jų atmintyje visą gyvenimą. Tad tikslinga apsvarstyti, ties kuriomis sritimis verta susikoncentruoti tam, kad sukurti prabanga dvelkiančią šventę.

Vestuvių vieta 

Pirmiausia, svarbu pasirinkti idealią vietą vestuvėms. Vestuvės gali būti rengiamos paviljonuose, užmiesčio vilose ir sodybose, restoranuose mieste ir kt. Priklausomai nuo to, kokią vietą pasirinksite, atitinkamai ir jausitės. Be abejo, pageidaujantiems suteikti sau ir svečiams prabangos pojūtį, rekomenduojama vestuvių puotą rengti ištaigingame restorane, kur galima pasimėgauti gurmaniškais patiekalais ir nepakartojamo skonio gėrimais. Venkite paprastų tradicinių lietuviškų patiekalų, kadangi vestuvės – tai išskirtinė dviejų žmonių šventė, kuomet svarbu patirti kažką naujo ir neįprasto!

prabangios vestuvės

Vestuvių tema 

Prestižo aplinkai suteiks auksinė spalva. Galima net sukurti temines auksinės spalvos vestuves. Auksinė spalva yra simbolinė, kadangi primena jaunavedžių žiedų aukso spindesį. Be to, ji simbolizuoja turtus, išmintį. Taip pat, psichologų teigimu, ši spalva mažina nuovargį ir baimę, todėl visomis prasmėmis ji vestuvėse labai sveikintina. Aukso spalva turi daugybę privalumų ir dekoravime, pavyzdžiui:

  • padeda pabrėžti šventės išskirtinumą;
  • idealiai tinka kiekvienu metų laiku, o ypač rudenį ir žiemą;
  • auksiniai atspalviai suteikia erdvei prabangos;
  • auksinė spalva gerai dera su kitomis spalvomis.

prabangios vestuvės

Taigi, norėdami surengti temines auksinės spalvos vestuves, galite papuošti pokylių salę auksinės spalvos popieriniais burbulais, aukso spalvos žiedlapiais. Taip pat galima pasirūpinti, kad vestuvių stalas būtų užtiestas auksine staltiese. Kėdžių užvalkalai irgi gali būti aukso spalvos. Tačiau idealus derinys būtų: baltos staltiesės su auksinėmis servetėlėmis bei balti kėdžių užvalkalai su auksiniais kaspinais. Jeigu nepasitikite savo jėgomis, galite pasinaudoti vestuvių dekoratorių paslaugomis.

Aišku, auksine spalva galima dekoruoti ne tik aplinką, ši spalva gali būti naudojama ir vestuvių dalyvių aprangoje. Labai dailiai atrodo auksinės detalės nuotakos suknelėje. Jaunikiui galima užrišti auksinį kaklaraištį, varlytę ar kaklaskarę. Pamergių suknelės ir pabrolių kaklaraiščiai taip pat gali būti auksiniai.

prabangios vestuvės

Vestuvių transportas

Be abejo, tam, kad šventėje vyrautų prabanga, svarbu pasirūpinti ir tinkamu transportu. Šiuo metu prabangių vestuvinių automobilių nuomos paslaugas siūlo nemažai įmonių, todėl norintys patogiai ir prašmatniai keliauti iš vienos vietos į kitą, gali pasinaudoti šiomis paslaugomis. Tik prisiminkite, kad prabangiose vestuvėse neverta naudoti per daug dekoracijų automobiliams, nes  kuklumas yra didžiausia prabanga.

prabangios vestuvės

Vestuvių fotografija

Dar vienas svarbus prabangių vestuvių akcentas – vestuvių puotos įamžinimas. Svarbu įamžinti svarbiausias vestuvių akimirkas ir surengti vestuvinę fotosesiją. Pavyzdžiui, profesionalūs vestuvių fotografai įamžindami Jūsų vestuvių akimirkas atskleis visą aplinkos grožį. Juk būtent geras vestuvių fotografas padės sukurti gražius vestuvių prisiminimus, todėl neverta taupyti fotografavimo paslaugų sąskaita, nes nuotraukos išliks ilgam.

Vestuvių vieta, geras maistas, tinkamos dekoracijos, aprangos detalės, prabangus transportas ir kokybiškos fotografavimo paslaugos yra tos sritys, dėl kurių galima sukurti nepakartojamą šventę sau ir savo artimiesiems!

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą