Pradžia Straipsniai Vestuvės žiemą: kaip sklandžiai suplanuoti?

Vestuvės žiemą: kaip sklandžiai suplanuoti?

Vestuvės žiemą

Nuostabios nuotraukos sniego fone ar tarp krentančių snaigių, karšti gėrimai bei daug galimybių pasireikšti kūrybiškumui. Vestuvės žiemą – puikus pasirinkimas!

Apžvelgsime keletą gudrybių, kaip sklandžiai suplanuoti vestuves žiemą.

Vestuvių apranga žiemą

1. Įvertinkite, kad tai šaltasis metų periodas, todėl svarbu pasirūpinti aprangos priedais, kurie Jus sušildytų. Kailinukai, megztos skaros, apsiaustai, netgi megztiniai – bet kuris variantas yra geras, svarbiausia, kad jaustumėtės patogiai ir šiltai.

vestuves ziema

2. Jaunikiui patariama rinktis storos medžiagos kostiumą, pavyzdžiui, velveto, tvido, šukuotinės vilnos, flanelės.

3.  Esant labai šaltam orui, po suknele galite vilkėti storas pėdkelnes. Jeigu Jūsų suknelė ilga – niekas nematys!

4. Labai svarbu pasirinkti tinkamą avalynę, todėl vasarinius batelius pasilikite vakarinei daliai, o fotosesijai lauke pasirinkite šiltą bei stilingą avalynę.

5. Būtinai pagalvokite apie movą rankoms arba pirštines, kurios derėtų prie Jūsų stiliaus. Fotosesijos metu rankos nesušals, o nuotraukose atrodys žavingai.

6. Žiemą lūpų skilinėjimas yra neišvengiamas dalykas. Ruošiantis šventei, stenkitės kuo daugiau jas drėkinti, o vestuvių dieną rankinėje turėkite lūpų balzamą.

7.  Jeigu Jūsų vestuvėse bus pamergės, būtinai pasirūpinkite šiltesne jų aprangos dalimi, kurią priderinkite prie savo įvaizdžio bei pamergių suknelių.

vestuves ziema

Ceremonijos vieta ir fotosesija 

8.  Žiemos metu, oras gali būti nenuspėjamas, todėl reikėtų apsidrausti ir pasilikti   papildomo laiko keliauti į ceremoniją ir šventės vietas.

9. Kadangi sutems labai anksti, žvakių ir lempučių pagalba sukurkite jaukią, magišką atmosferą.

10. Po ceremonijos svečius vaišinkite ne šampanu, o karštu vynu ar karštai kokteiliais.

vestuves ziema

11. Kadangi žiemos metu temsta daug greičiau, susidėliokite dienos planą taip, kad fotosesiją spėtumėte pasidaryti dienos apšvietime. Protingas pasirinkimas būtų pagrindinę fotosesiją daryti prieš ceremoniją, o po jos pasilikti laiko keliems papildomiems kadrams.

12.  Jeigu planuojate fotosesiją su pamergėmis ir pabroliais, pasirūpinkite, kad jie nesušaltų, kol Jūs fotografuositės. Karšti gėrimai ir šilti pledai būtų pats tas!  

Šventinio vakaro patarimai

13. Įsitikinkite, kad šventės vietoje yra rūbinė, kurioje atvykę svečiai galės patogiai ir saugiai palikti savo paltus.

14.Kaip vakaro pramogą, galite įrengti karšto šokolado barą. Jame pridėkite įvairių ingredientų – zefyrų, plaktos grietinėlės, riešutų, baltojo šokolado gabalėlių ir t.t. Tegul svečiai patys pasigamina norimo skonio gėrimą.

vestuves ziema

15. Vakaro meniu derinkite atsakingai, rinkitės patiekalus, kurie sušildo, yra sezoniški, bet nesunkūs. Kaip užkandis prieš pagrindinį patiekalą, puikiausiai tiktų karšta trinta sriuba.

16.  Kurdami šventės dekorą naudokite natūralias medžiagas – kankorėžius, riešutus, uogas, pušų, kedrų, eglių šakas, taip sukurdami natūralią, žiemišką ir labai jaukią aplinką. Atidžiai suplanavus šią dieną, galite sukurti, nepamirštamas, stilingas ir nuostabias žiemos vestuves.

Pasisemkite įkvėpimo nuotraukų galerijoje. Kūrybiškų Jums minčių

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą