Pradžia Apie meilę poroje Kaip paspartinti piršlybas?

Kaip paspartinti piršlybas?

Kaip paspartinti piršlybas?
Moterys svajoja apie vestuves. Balta pūsta suknelė, o šalia – mylimas vyras ir būrys artimųjų bei draugų. Vestuvės vieniems gali pasirodyti kaip beprasmis pinigų švaistymas, tačiau moteris, svajojanti apie tai, atkirs, kad tai yra meilės šventė ir viešas pasižadėjimas, kad jūs būsite kartu amžinai.

Bet ką daryti toms, kurios svajoja apie vestuves, tačiau jis nesiperša? Žemiau pateikiame pasiūlymus, kaip neįkyriai pasiūlyti jam susituokti.

Pasakyk, ką tau reiškia santuoka

Vyrams atrodo, kad moterims reikalinga santuoka tik dėl galimybės užsidėti baltą nuotakos suknelę. Būtent dėl to jie retoriškai klausia, kam reikalingos vestuvės, jeigu judu ir taip gerai sutariate.

Tegul jis žino, kodėl tu nori įsipareigoti. Jeigu santuoka tau asocijuojasi su saugumu ir pilnavertės šeimos kūrimu, pasakyk jam tai. Tikras vyras norės tave padaryti laimingą. Jei jis iš to tik pasijuoks, tai bus ženklas, kad gaišti su juo laiką.

Parodyk jam, ką praras, kai nebus šalia tavęs

Nesakyk jam, kad be tavęs jis neišgyvens – tegul pats pajunta, kas nutiks, kai tavęs nebus šalia. Būk jam meili, nepamiršk jo pagirti, ruošk jam maistą ir sunkiomis akimirkomis palaikyk jį. Protingas vyras įvertins tokį moters elgesį ir supras, kad šalia savęs turi nuostabią partnerę.

Tačiau neišlepink jo – nepamiršk ir savęs. Išeik į miestą su draugėmis, apsilankyk grožio salone arba išvažiuok trumpoms atostogoms. Tuo pat metu stenkis mažiau bendrauti – juk tu esi užsiėmusi ir neturi laiko su juo kalbėtis!

Jis turi suprasti, kad be tavęs jam liūdna, todėl tu esi jam reikalinga. Jeigu jis iš tiesų tave myli, įsipareigoti nebus sunku. Netgi priešingai – jam tai atrodys būtina.

Parodyk gerą susituokusios poros pavyzdį

Vyrams santuoka asocijuojasi su kalėjimu. Mylimajam gali pasirodyti, kad po vestuvių viskam pradėsi vadovauti tu, todėl jam teliks tik paklusti ir tenkinti visus tavo norus. O kur dar būsto paskola, karjera ir būsimi vaikai… Ne geras gyvenimas jo laukia, o tikras pragaras.

Tačiau tu gali pakeisti jo nuomonę – tau tereikia jam parodyti gerus sutuoktinių pavyzdžius. Tarkim, gali pasiūlyti jums susitikti su neseniai susituokusia pora ir pradėti pokalbį apie tai, kas pasikeitė susituokus. Aišku, atsargiai rinktis sutuoktinių porą, nes nepatenkintas vyras ir žmona tikrai nepadės pakeisti jo nuomonės.

Parodyk jam, kad santuoka nėra pragaras. Tik nuo judviejų priklauso, koks bus jūsų gyvenimas susituokus. Vadinasi, kaip norėsite, taip ir gyvensite.

Pasakyk, kad nori vestuvių

Kažkada svajojai susituokti iki 25-erių, bet tau jau beveik 30 metų ir jautiesi pasirengusi santuokai. Tačiau mylimasis, užsiminus apie vestuves, tik gūžteli pečiais ir pakeičia pokalbio temą.

Jeigu nori žengti kitą žingsnį ir pakeisti santykių statusą, pasakyk jam, kad nori susituokti arba skirtis. Tu neturėtum gaišti laiką su tais, kurie tavęs neįvertina ir negalvoja apie bendros ateities kurimą.

Tu nusipelnei geresnio nei jis. Jeigu jis nenori tuoktis ir apskritai netiki santuoka, verčiau nekurk bendros ateities su tokiu žmogumi. Tas, kuriam tu rūpi, tikrai tave supras ir tavimi pasirūpins.

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą