Kaip originaliai dovanoti pinigus jauniesiems?

0

Idėjos, kaip dovanoti pinigus jauniesiems?

Pinigai – viena populiariausių vestuvinių dovanų. Jaunieji neretai vestuviniuose kvietimuose pažymi, kad “dovanas išsirinksime patys” ir tai yra tarsi užuomina vestuvių svečiams. Gavusi pinigus nauja šeima tikrai ras, kur juos išleisti, pradėdami naują gyvenimą drauge ir ši dovana bus daug prasmingesnė, nei 5-as lygintuvas, 3-čias virtuvės kombainas ar pan.

Vieni vestuvių svečiai įteikia pinigus tradiciniuose vokeliuose, tuo metu kiti ieško būdų, kaip originaliai juos supakuoti.  Štai kelios idėjos jums, kaip originaliai dovanoti pinigus jauniesiems, kad jie liktų nustebinti ir sužavėti.

Komentuoti:
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.
DALINTIS

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here