Pradžia Vestuvės užsienyje/medaus mėnuo Kaip išsirinkti vestuvių medaus mėnesio kelionę?

Kaip išsirinkti vestuvių medaus mėnesio kelionę?

Kaip išsirinkti vestuvių medaus mėnesio kelionę?

Jūsų vestuvių medaus mėnesio kelionė tikėtina bus viena labiausiai įsimintų kelionių jūsų gyvenime todėl jos išsirinkimas vienas esminių uždavinių. Galėtumėte užsimerkti, pasukti gaublį ir durti pirštu ir keliauti, mes patariamu būti atsakingesni renkantis kelionę. Pateiksime esminius patarimus kaip išsirinkti jums labiausiai tinkančią medaus mėnesio kelionę.

Žinokite kiek galite išleisti pinigų

Vienas pirmų ir svarbiausių dalykų – biudžetas. Įtraukite medaus mėnesį į visą vestuvių biudžetą taip geriau kontroliuosite savo finansus. Šitaip kai kuriuose vietose teks pataupyti tačiau pabaigoje bus verta. Kai nusistatėte tą magišką skaičių galite pradėti ieškoti medaus mėnesio kelionių kurios tilps į jūsų piniginę. Patarimas: visada galite įrašyti į vestuvių kvietimą, kad norite piniginių dovanų taip sudarant medaus mėnesio kelionės fondą.

Pasidarykite svajonių kelionių sąrašą

O dabar prasideda tikrasis darbas. Prieš pradedant naršyti kelionių agentūrų ar kelionių ekspertų patarimus, pirmiausia pasidarykite savo svajonių sąrašą. Paprašykite savo partnerio(ės) padaryti tą patį ir po to sulyginkite rezultatus. Jeigu sutapo keletas vietovių, jūs jau esate teisingame kelyje. Jeigu abu turite visiškai skirtingus skonius, teks susitaikyti, kad be kompromisų neišsisuksite, kadangi ši kelionė turi būti smagi abiems.

Išbandykite kažką naujo

Jeigu abudu jau keliavę daugybę kartų ir visada stilius yra toks pat, galbūt tai puiki galimybė išbandyti kažką visiškai naujo. Keliaukite ten kur dar nesate buvę ir išbandykite dalykus kurie dar nepatirti.

Atraskite savo stilių

Šventės ir kelionės tarsi snaigės, kiekviena – skirtinga. Išsiaiškinkite kokio stiliaus kelionės jūs norite ir pradėkite paieškas. Galbūt jūsų tikslas bus maisto medaus mėnuo. Raskite vietovę kurį turi puikius restoranus. Norite pailsėti? Ieškokite vietų su paplūdimiais, spa ir atgaukite jėgas. Jeigu siekiate pažinti svetimą kultūrą, ieškokite vietų kuriuos turi įdomius muziejus, galerijas bei gatvės meną.

Išsiaiškinkite kurios datos jums labiausiai tinka

Žinome, kad vos tik pasibaigus vestuvėms ir išaušus rytui jau norite leistis į medaus mėnesį tačiau ne visada tai pavyksta ar geriausia mintis.  Pagal pasirinktą kelionės tikslą padarykite paiešką ir išsiaiškinkite kokiu metų laiku ten geriausia keliauti. Paprastas pavyzdys, norite ištisas dienas gulėti pliaže, tačiau net nepasižiūrėję atvyksite į tropinio lietaus sezoną ir liksite nieko nepešę. Pasidomėkite medaus mėnesio kelionėmis paketais, taip sutaupysite pinigų.

Kokio ilgumo medaus mėnuo turėtų būti?

Jums pasisekė, medaus mėnuo neturi jokių rėmų, viskas priklauso tik nuo jūsų norų ir galimybių. Kai kurios poros ištisas savaites keliauja aplink pasaulį, kitos poros ištrūksta iš namų vos kelioms dienoms. Atminkite, svarbiausia ne dienų skaičius, o kaip kokybiškai tas dienas išnaudosite. Jeigu jūs galite išvykti trumpiau nei savaitei, ieškokite kelionės kuri bus kuo artimesnė, tačiau jeigu turite daug laisvo laiko, nebus problema ir lėktuve praleisti 10-20 ar daugiau valandų.

Galite turėti daugiau nei vieną

Kai kalbame apie medaus mėnesį, kuo daugiau tuo geriau. Galbūt visus metus tikrai nešvęsite medaus mėnesio, tačiau galite turėti ir kelias keliones. Jeigu iškart po vestuvių neturėsite finansinių galimybių ar laiko išvykti ilgesniam laikui, visada galite paminėti medaus mėnesį namuose ar kelių dienų išvyką bei pavadinti mini medaus mėnesiu. Po kurio laiko galėsite išvykti tikrajam medaus mėnesiui.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą