Pradžia Kita Kaip išsirinkti vestuvių datą?

Kaip išsirinkti vestuvių datą?

Kaip išsirinkti vestuvių data?

Pasinaudojant mistinėms skaičių savybėmis pabandysime nustatyti palankausią metą priimti vieną svarbiausių gyvenimo sprendimų kada tuoktis, jog būtumėt laimingi.

Numerologija yra magiškas mokslas apie skaičius ir jų sąveiką. Mūsų gyvenimas prasideda nuo skaičių – gimimo datos, laiko, kurie padeda nusakyti žmogaus ateitį. O santuokos data yra pirmiausia ką renkamės prieš planuojant vestuves ir viena iš svarbiausių nes ji lemia ne tik bendrą, bet ir kiekvieno jūsų poroje gyvenimą.

Kai nuspręsite savo vestuvių datą, visus skaičius pabandykite sudėti. Jei suma išeis dviženklė, sudėk ir šiuos skaičius – kol išeis vienas skaičius. Pavyzdžiui, 2+0+1+8+1+0+ 2+0= 1+4=5. Štai ir tavo vestuvių datos skaičius. O dabar beliko pažiūrėti, kokia pasirinktos datos reikšmė!

1 Vienas yra poros skaičius, kurie esą subrendę santuokai, nes vertiną ištikimybę ir pagarbą vienas kitam. Pasirinkę šią datą, jūs galite tikėtis jog jūsų būsimas šeimyninis gyvenimas bus grįstas meile, sutarimu ir pasitikėjimu.

2 Numerologijoje dvejetas reiškia harmoniją, tačiau porai gali trūkti emocinės brandos, ties kuria abiem partneriams reiks dirbti norint tapti svajonių pora. Pasirinkę šią datą, nepamirškite, ką turite bendro ir pasistenkite visus sprendimus priimti kartu vieningai.

3 Šis skaitmuo, dažnai žymimas neištikimybės ženklu, tačiau finansinio stabilumo garantija. Jūs esate per daug atviri kaip pora, kurie pernelyg nervinatės dėl to, ką apie jūsų santuoką pagalvos draugai ir šeima. Taip pat, įsitikinkite jog jūs ištikimybės suvokimas toks pat ir nekaupkite per daug lūkesčių, o atraskite jūsų buvimo kartu priežastis ir mėgaukitės.

4 Turbūt, santuokinio gyvenimo įsipareigojimus, kruopščiai apsvarstėte visus už ir prieš bei dėl jų sutarėte. Keturi skaičius poros, kurie yra aistringi ir vieningi. Kartais šis skaičius simbolizuoja dideles santykių audras, bet ir aistringus susitaikymus. Svarbiausia nepamirškite bendrų siekių, kuriuos išsikėlėte prieš santuoką ir vieningai jų siekite, o jūsų santuoka tikrai bus laiminga.

5 Tai – sąjunga, kur kiekvienam reikia asmeninės erdvės, laiko sau – jūs esate tvirtos santuokos pradininkai. Nors ir santuoka, bus aktyvi, nebus rutinos ar nuobodulio, tačiau tvirtumą jums suteiks pagarba vienas kitam ir abipusė pagalba.

6 Jums netruks meilės, susižavėjimo, laimės ir taikos. Be abejo, iššūkių neišvengsite, bet besituokiantiems šią dieną tenka visa palaima meilė planetos Veneros. Ši, pora pasitikės ir rūpinsis vienas kitu, kol mirtis išskirs.

7 Šiai dienai būdingi pokyčiai ir nusivylimai. Dažniausiai ją renkasi poros, kurių santykiai rutuliojasi didžiuliu greičiu. Dažnai, pora susituokia, dėl pragmatiškų priežasčių ir sieja su meile. Kartais, galite, suprasti, jog susisaistėt su beveik nepažįstamu žmogumi, tačiau santuoka gali būti ilgalaikė ir tvirta, jei nepamiršite tikėti bendra ateitimi ir nebijosite pažinti vienas kitą ir atrasti bendrų vertybių.

8 Stipri ir darbi komanda, jūs norite derėti absoliučiai visose srityse, svajojate apie vestuves, namus, vaikus ir turite nuostabų santuokos planą! Jūs sutarsite dėl bendros ateities, mėgstamos veiklos ir būsite pasirengę įveikti visus iššūkius drauge.

9 Dangiška santuoka, tikriausiai jūs patyrėte daug stiprių kliūčių, kad liktumėte drauge. Kad ir kas nutiktų, rasite jėgų nugalėti likusius likimo smūgius ir mėgausitės ramybe po audrų. Ši data simbolizuoja rūpestį, atsidavimą ir begalinę meilę.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą