Pradžia Jaunųjų stilius Kaip išsirinkti tinkamą vestuvių šukuoseną?

Kaip išsirinkti tinkamą vestuvių šukuoseną?

Kaip išsirinkti tinkamą vestuvių šukuoseną?

Vestuvių dieną jūs turbūt norėsite pasipuošti ne kasdiene šukuosena su kuria einate į prekybos centrą ir čia mes pasistengsime duoti kelis patarimus. Vestuvinių šukuosenų pasirinkimas iš ties nemažas, tačiau kaip atrasti tą idealų pasirinkimą? Tikimės mūsų patarimai jums padės tai atrasti.

Kaip išsirinkti vestuvinę šukuoseną?

Padarykite paiešką

Jeigu iš anksto neturite išsirinkusi savo vestuvinės šukuosenos, pats pirmas žingsnis ką jums reikės padaryti tai pasikliauti senais gerais ir laiko patikrintais metodais – paieška. Skirkite laiko pavartyti vestuvių žurnalus, paieškokite jau buvusių vestuvių nuotraukų, pasidomėkite kirpėjų darbais bei žinoma kokias šukuosenas turi ar turėjo garsenybės ant raudonojo kilimo. Labiausiai patikusias šukuosenas nepamirškite kažkur išsisaugoti, kad turėtumėte ką parodyti savo kirpėjai darant bandomuosius kirpimus.

Būkite realiste

Jeigu labai trumpai nusikirpote plaukus, turėkite omenyje, kad jie per naktį neataugs, todėl svarbu likti realiste kuris stilius tiks pagal jūsų dabartinius plaukus. Jeigu jums reikia plaukų apimties ar šiek tiek ilgio, plaukų priauginimas gali jums pagelbėti, tačiau tai bus dar viena papildoma sąskaita jūsų vestuvių biudžete. Jeigu per pirmą žingsnį neišsirinkote savo norimos šukuosenos, visada galite paklausti savo plaukų stilistės kas jums geriausiai tiktų.

Klauskite draugų ir šeimos narių

Jūsų patys artimiausi žmonės tikėtina bus jus mate su jūsų pačiomis geriausiomis ir galbūt blogiausiomis šukuosenomis, todėl tai puiki terpė pasiklausti apie jūsų išvaizdą. Šie žmonės tikrai bus laimingi galėdami jums patarti ir prisidėti prie jūsų šventės. O taip pat jie gali būti pašalinis paieškos variklis kuris suras internete ar kažkur jums idealiai tinkančią šukuoseną.

Nepamirškite apie savo vestuvinę suknelę

Kad ir kaip stengtumėtės išryškinti visus veido privalumus, tikėtina, kad jūsų vestuvinė suknelė bus pagrindinis akcentas. Priklausomai kokio stiliaus suknelę išsirinksite, reikėtų stengtis savo šukuoseną priderinti būtent prie jos, kad dar labiau išryškintų suknelę bei niekas nebūtų užmaskuota. Iš kitos pusės, jeigu jūsų vestuvinę suknelė bus paprasta, čia kaip tik galite visų dėmesį pritraukti būtent išskirtine šukuosena.

Išsibandykite kartą ar du

Atradusi savo norimą stilių tu niekada nežinosi ar tau jis tiks ar ne, kol tokio stiliaus nepasidarysi, todėl reikėtų bent kartą ar du ir kuo ankščiau susitarti su savo plaukų stiliste pasidaryti pabandymus. Taip galėsite įsitikinti ar jūsų pasirinktas stilius tiks jums ar tik gražiai atrodė ant kitų merginų. Neišsigąskite iš anksto jeigu jūsų pasirinktas stilius iš pradžių neatrodys idealiai, gali būti, kad jį reikės kartą ar du dar patvarkyti, kad tiktų jums.

Pagalvokite apie vestuvių šventės vietą

Vestuvių vieta gali būti vienas iš paskutinių dalykų apie ką galvosite renkantis šukuoseną, tačiau tai gali būti viena svarbesnių detalių. Geras pavyzdys jeigu jūsų vestuvės vyks lauke reikėtų pagalvoti koks stilius labiausiai tiks ir bus tvirtas, kad pakilęs vėjas neišdarkytų jūsų šukuosenos.

Išnaudokite papuošalus

Jeigu norite savo plaukams pridėti “braškę ant torto” įsigykite plaukų papuošimų. Čia pasirinkimas iš ties platus. Vienintelis patarimas, jeigu planuojate naudoti plaukuose aksesuarą, pasiimkite jį į bandomuosius kirpimus, kad įsitikintumėte ar tai tinka.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą