Pradžia Dekoras ir floristika Kaip išsirinkti gėles vestuvėms

Kaip išsirinkti gėles vestuvėms

Kaip išsirinkti gėles vestuvėms
Nuotrauka: Shutterstock

Gėlės yra vienas svarbiausiu elementų daugumai renginių ypač vestuvėms. Augalų, gėlių, medžių, vazoninių gėlių, stalo papuošimų ir visko kas yra natūralu ir šviežia Ir dekoratyvu neretai tampa svarbiausiu klausimu nuotakoms ar vestuvių planuotojoms organizuojant didžiąją dieną. Taigi, mes jums pasiūlysime 5 lengvus žingsnius kaip išsirinkti tobulas gėles jūsų vestuvėms.

1. Galvokite apie sezoną

Pavasario ir vasaros vestuvės yra visai kitokios negu rudens ir žiemos, taip temperatūrų skirtumai yra vienas faktorius, tačiau nepamirškite, kad ir gėlės bei jų spalvos ženkliai skiriasi. Kiekvienas metų sezonas siūlo daugybę įvairių gėlių kurios tiks tik tam metų laikui bei labiausiai derinsis prie dekoro. Pavyzdžiui, rudenį labiausiai tinka chrizantemos, jurginai, Astros arba viržiai kurie suteikia elegancijos bei prideda gražių rudens spalvų jūsų pasirinktai vietai.

Vasarą jums reikės gėlių kurios atlaikytų aukštas temperatūras ir kurios išliktu gražios visa dieną. Tipinės gėlės: jazminai, alyvos, magnolijos ir daug kitų.

Kaip išsirinkti gėles vestuvėms
Nuotrauka: The Flower House

2. Galvokite kokio tipo jūsų vestuvės bus

Vestuvių dekoracijos yra pats pirmas vaizdas kuris parodo jūsų kūrybiškumą ir vestuvių stilių. Tačiau, nuo jūsų pasirinkto stiliaus skirsis ir dekoracijos.

Labiau klasikinės gėlės yra renkamos religinėms vestuvėms. Reikia atkreipti dėmesį, kad bažnyčios architektūra taip pat gali lemti jūsų gėlių pasirinkimą.

Romos Katalikų Bažnyčia (Katalikų Bažnyčia) gėlės dažniausiai yra apvalios formos kurios suteikia romantiškumo bei elegancijos potėpio, idealiai tinka rožės arba hortenzijos.

Gotikos bažnyčiose labiausiai tinka pailgos gėlės. Gėlės su spygliais kaip gladiolės, tuberoza suteikia dramatiškumo ir gyvybiškumo. Taip pat galima kombinuoti lelijas ar gerberos.

Modernistinėse bažnyčiose gėlės turėtų būti pailgos ir L formos. Labiau pastebimos gėlės tokiai šventei būtų: alium, anturiai, liatriai ir dideli žali lapai.

Nors ir galvoti apie bažnyčios stilių yra svarbu, rekomenduotina dekoracijos puošmena kuri tiks visoms bažnyčioms tai gėlės kurias galima apvynioti aplink kolonas kaip deizės arba šluoteliniai flioksai. Rekomenduojama taip pat rinktis baltos spalvos gėles kurios yra elegantiškos ir labiausiai atspindi vestuvių tematiką.

Kaip išsirinkti gėles vestuvėms
Nuotrauka: Best Day Ever Floral Design

Gėlių išdėstymas bažnyčioje yra ganėtinai paprastas, dekoruojamas centras ir prieš altorių kur dekoruojama daugiausiai nes tai labiausiai pastebima vieta ir daugiausiai bus fotografuojama. Nuo šios centrinės vietos iki bažnyčios pabaigos pagal centrinį taką simetriškai yra dedamos dekoracijos.

Nereliginėse vestuvėse ar susirašyme galima dekoruoti pagal vietos stilių. Šiais laikais, gėlės užima vis didesnę dalį moderniuose vestuvėse, naudojant kuo daugiau egzotiškų ir spalvotų gėlių taip parodant savo kūrybiškumą ir vaizduotę. Pirmas svarbus faktas į kurį reikia atkreipti dėmesį – jūsų šventės laikas. Dienos metu rengiamose vestuvėse gėlės priklausys nuo to ar vestuvės bus organizuojamos viduje arba lauke. Jeigu organizuojate vestuves lauke, galvokite apie gėlių arkas, jos puikiai tinka padaryti nuostabioms nuotraukom.

Dar vienas elementas kuris gali atskirti dienines nuo naktinių vestuvių – žvakės. Žvakės sukuria visai kitokią aplinką ir suteikia svetingumo jausmą.

Kaip išsirinkti gėles vestuvėms
Nuotrauka: Floristería Es Bonsais

3. Galvokite apie šventės vietą

Sekantis dalykas į ką reikia atkreipti dėmesį dėl gėlių tai vestuvių vieta. Vestuvės lauke pvz paplūdimyje, sode nėra tas pats kaip vestuvės mieste, viešbutyje ar restorane.

Jeigu ketinate švęsti vestuves atviroje erdvėje, tada patartina dekoruoti laukinėms gėlėmis, kad jūsų dekoracijos geriau susilietu su erdve, būtų rekomenduojame jeigu įmanoma net priderinti spalvas ir augalus prie jau esamų. Jeigu ketinate tuoktis ar švęsti vestuves uždaroje erdvėje, pradžioje atkreipkite dėmesį kaip vidus atrodo, kad būtų parinktos atitinkamos gėlių spalvos kurios derės prie erdvės ir jau esamo dekoro.

Norint sukurti harmoniją derančią prie visų elementų, patartina išsirinkti vieną ar dvi dominuojančias spalvas ir laikytis prisirišus prie jų kiek įmanoma daugiau.

Kaip išsirinkti gėles vestuvėms
Nuotrauka: Fieldstone Florals

4. Nepamirškite visų erdvių

Visos gėlių dekoracijos turi išlikti vientisos per vestuves, todėl nepamirškite pagalvoti apie kiekvieną jūsų būsimos vietos kamputį ir kaip jis atrodytų papuoštas su gėlėmis. Dvi esminės vietos apie kurios reikia daugiausiai galvoti tai vakarėlio/gėrimų vieta bei stalai.

Pradėkime nuo vakarėlio/gėrimų vietos. Dienos, svečių pasitikimo gėrimams užteks šviesių ir švelnių papuošimų kurie turėtų būti panašūs kaip buvo ceremonijos vietoje. Šokių aikštelei vakarui, patartina, kad gėlės būtų apšviestos žvakėmis arba girliandomis lemputėmis.

Antra, stalų papuošimas gėlėmis. Rinkimasis stalo papuošimų yra vienas iš tų faktorių kuris kiekvienas vestuves paverčia unikaliomis. Jeigu jums patinka klasika papuošimai gali būti maži ir apvalūs arba drąsūs ir aukšti. 2018 metų tendencija yra asimetriškos gėlės kurios sukuria natūralią pailgą girliandą.

Kaip išsirinkti gėles vestuvėms
Nuotrauka: El Juli Flores

5. Patarimas

Pabaigai, nesvarbu ar jūs patys puošite viską gėlėmis ar turėsite vestuvių planuotoją, yra be galo svarbu svarbu žinoti kokiu tipu norite viską dekoruoti. Rekomenduojama prieš užsisakant gėles aplankyti būsimą šventės vietą, kad geriau įsivaizduotumėte kaip viskas turėtų atrodyti šventės dieną. Taip pat susitikite su floriste daugiau nei vieną kartą. Jie padės jums renkantis sezonines gėles ir galimas spalvas.

Labai svarbu iš anksto numatyti biudžetą kiek galite išleisti perkant gėles prieš pradedant domėtis pačiomis gražiausiomis ir brangiausiomis gėlėmis nes nėra tikslo pirkti to ko negalite sau leisti. Duokite žinoti būsimai floristei kiek galite išleisti ir įjunkite žalią šviesą fantazijai!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą