Pradžia Dekoras ir floristika Kaip įrengti stilingą vestuvių fotosesijos kampelį?

Kaip įrengti stilingą vestuvių fotosesijos kampelį?

fotosesijos kampelis

Šiais laikais vestuvių šventės samprata yra gerokai pasikeitusi,  šventė organizuojama šiuolaikiškai, o šalia įprastinės fotosesijos, jaunieji vis dažniau renkasi  ypatingą svečių traukos objektą – fotosesijos kampelį.  Pakalbėkime išsamiau, kaip įrengti stilingą vestuvių fotosesijos kampelį.

Fotosesijos kampelis tampa ne tik gražiu fonu jaunųjų nuotraukoms, bet ir puikia pramoga susirinkusiems svečiams, kurie gali linksmai praleisti laiką, laukdami jaunavedžių ar pačios šventės metu.  Tokia paruošta fotosesijai vieta ne tik pakels nuotaiką, bet ir išliks ilgalaikiu atsiminimu jų albumuose.

Labai dažnai, dėl didelio svečių kiekio ir fotografo užimtumo, kas nors lieka įamžintas tik keliose nuotraukose. Taigi, dar vienas fotosesijos kampelio privalumas, kad čia gali nusifotografuoti visi šventės dalyviai ir bet kuriuo metu pasidaryti pačius gražiausius kadrus.

Foto kampelis

Įrengti fotosesijos kampelį galima keliais būdais. Vienas jų, kai parenkami tarpusavyje ir prie šventės derantys gražūs rekvizitai (vazos, žvakės, veidrodžiai, knygos, šviestuvai ir t.t.), baldai bei gėlės. Dažniausiai tokiam kampeliui parenkama ramaus fono aplinka gamtos apsuptyje. Dekoro elementai sukuria jaukaus „kambario lauke“ iliuziją.

Kitas būdas, tai nuotraukų foną sukurianti sienelė. Tai gali būti didžiulis plakatas, popierinių ar gyvų gėlių siena, pastatoma sienelė-paveikslas, gražus, dekoratyvus audinys ar net gi senovinės, gėlėmis dekoruotos durys.  Šio tipo fotosesijos kampelio sukūrimas yra labai patogus, nes pastatomas ar pakabinamas sieneles galima sukurti bet kokioje aplinkoje (net viduje).

kampelis vestuviu fotosesijai

Dar vienas populiarus fotosesijų vietos nuotraukoms paruošimas – pakabintos girliandos iš gėlių žiedų, popieriaus, audinio juostelių ar kt. medžiagų.  Šio tipo fotosesijos kampeliams įrengti reikėtų išrinkti tinkamą aplinką, kurioje vyrautų ramus kraštovaizdis (pavyzdžiui, medžiai, pieva) arba vienos – dviejų spalvų interjeras (įrengiant viduje).

Patarimai, kaip įrengti stilingą vestuvių fotosesijos kampelį

  • Nepamirškite, jog vestuvių fotosesijos kampelis turi atspindėti šventės tematiką ir stilių. Pavyzdžiui, nederėtų klasikinio stiliaus vestuvėse, kuriose dominuoja orchidėjos, įrengti fotosesijos kampelį su šieno kitkomis ir šalia pamerktomis lauko gėlėmis.
  • Atkreipkite dėmesį į tinkamą apšvietimą. Jei natūralios ar dirbtinės šviesos yra per mažai, derėtų papildomos   šviesos klausimą suderinti su fotografu.
  •  Pagalvokite apie erdvės dydį. Tai turi būti patogi vieta tiek vienam, tiek keliems žmonėms, o gal net ir didesnei svečių grupelei.
  •  Venkite ypač ryškaus ir margo fono. Nepamiršti, kad svečių apranga bus skirtinga ir nuotraukose sukurs tam  tikrą margumą.
  • Neperkraukite fotosesijos vietos su rekvizitais. Per didelis daiktų kiekis nuotraukoje sukurs chaosą, o besifotografuojantis svečias gali tiesiog “pranykti”. Atkreipkite dėmesį, ar dekoro elementai dera tarpusavyje ir neuždengia vienas kito, kaip jie atrodo žvelgiant iš skirtingų pusių…

 

Pridėtoje galerijoje galite rasti puikių pavyzdžių, kaip kūrybiškai galima sukurti nuostabius vestuvių fotosesijos kampelius.

kampelis fotosesijai

kampelis

kampelis fotosesijai

fotosesijos kampelis

fotosesijos kampelis

fotosesijos kampelis

Straipsnį parengė www.vestuviumados.lt ekspertė dekoratorė ir vestuvių planuotoja Kamilė Šimkaitienė „Vestuvių vėjai“.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą