Pradžia Jaunųjų stilius Kaip atrasti tobulą vestuvinę suknelę be streso

Kaip atrasti tobulą vestuvinę suknelę be streso

Nuotrauka: Shutterstock

Vestuvinės suknelės išsirinkimas turbūt viena iš sunkiausių ir daugiausiai streso keliančių užduočių visame vestuvių planavimo procese. Dauguma mūsų jau turbūt nuo darželio laikų svajojo apie nuostabią vestuvinę suknelę kuri mums tinka, mus reprezentuoja todėl tai sukelia neretai streso. Dažniausiai mama, sesė, draugės visada padės ieškojimų kelyje, tačiau pati pradžia gali atrodyti kaip kopimas į didelį kalną. Jeigu dar nesugalvojai nuo ko pradėti, siūlome 5 žingsnius nuo ko reikėtų pradėti.

1. Ieškok internete prieš išeidama iš namų

Nuotrauka: South Lake Tahoe Weddings

Įvairūs žurnalai ir internetiniai portalai tau siūlys milijonus įvairiausių suknelių, bet tai puiki vieta pradėti domėtis ir išsirinkti stilių kuris tau labiausiai patinka. Tai gali atrodyti kaip paieška adatos šieno kupetoje ypač jeigu niekada per daug nesidomėjai vestuvėmis, jų tendencijoms ir t.t tačiau geriausiai tiesiai nerti į šį sūkurį ir pradėti domėtis.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad neretai tai ką randame internete ir kas atrodo mano pasakų suknelė, nukeliavus į saloną gyvai viskas apsivers ir norėsite visai kitokio stiliaus vestuvinės suknelės. Tačiau tai svarbus žingsnis kuris yra pradžių pradžia, be to tai padės pašalinti šiek tiek streso ir leis bent virtualiai susiprasti kiek kas gali kainuoti ir kiek jūs galite sau išleisti.

2. Susitark dėl susitikimo su profesionalu(e)

Nuotrauka: Shutterstock.

Be galo svarbu susitarti dėl susitikimo su bent vienu profesionalu(e) iš vestuvinių suknelių salono kuri(s) pagelbės jūsų paieškoje. Jeigu tik turite laiko, rekomenduotume susitikti su keliais atstovais ir taip sužinosite daugiau įvairios informacijos bei turėsite daugiau pasirinkimų. Neretai pati ar kažkas iš pažįstamų rato tau sakys imk šitą suknelę, tačiau profesionalas visada matys kas ir koks stilius jums labiausiai tinka, bei puikiai išmanys kokiu sezonu kokia suknelė tinka ir netinka.

Labai svarbu per susitikimą pasikliauti stilistu tačiau turėti ir savo tvirtą nuomonę. Jeigu jūs norite kažko lengvo ir paprasto, o jums vis siūlys kažką iš karališkų vestuvių stiliaus, visada pasakykite NE ir leiskite suprasti ko jūs norite. Stilistas žinoma labiau žinos kas jums tinka, tačiau nepamirškite, kad jūs mūvėsite suknelę ir jums turi būti patogu.

3. Turėkite lankstų biudžetą

Nuotrauka: Shutterstock

Pasistenkite turėti kiek įmanoma lankstesnį biudžetą, taip jūs turtėsite turbūt limitą kiek galite išleisti, tačiau nepamirškite, kad tai turbūt būs jūsų vienintelės vestuvės todėl suknelė turi būti ypatinga. Rekomenduojame turėti numatytą papildomą priedą prie jau galutinio biudžeto, dėl visa pikto.

Kai bendrausite su stilistu naudokite tik savo pirminį biudžeto variantą ir neužsiminkite, kad galite dar pridėti šiek tiek, taip išvengsite to, kad stilistas ir siūlytų viską virš jūsų pradinio noro rėmų.

Mes visi turbūt esame girdėję, kad ne viena nuotaka randa savo svajonių suknelę kuri pasirodo kainuoja kelis sykius virš jūsų norų ir galimybių ribos, todėl verta pasidomėti ir apie saloną prieš į jį einant, kokios ten svyruoja kainos.  Jeigu jūsų numatytas biudžetas yra ganėtinai ribotas, patartina vengti pačių prašmatniausių salonų.

4. Turėkite emocinį pagalbininką

Nuotrauka: Shutterstock

Mums turbūt nereikia to sakyti, bet nepamirškite pasiimti savo mamos, sesės ar geriausios draugės keliaujant pirkti vestuvinę suknelę. Jeigu kalbant apie mama, kas geriau žinos kas jums tinka jeigu ne ji? Ji turbūt tavo vestuvių jau seniai laukė todėl norės padėti kiek tik galės. Kad ir kas jus lydėtų, svarbiausia, kad tas žmogus būtų tiesą sakantis ir sakytų viską ką galvoja atvirai kitaip tiek tos ir pagalbos.

Kai kurios nuotakos nusiperka pačią pirmą pasimatuotą suknelę, o kitos ir iš šimto variantų ribos neišsirenka, būkite pasiruošusi būti kantri, nes tai ne visada greitas ir lengvas procesas. Kad išvengtumėte streso, turėkite savo komandą kuri jums pagelbės.

5. Nepalikite to paskutinei minutei

Nuotrauka: Shutterstock

Kiek košmariškų istorijų mes girdėję, kad paskutinės minutės pakeitimai nebuvo baigti laiku. Patarimas: įsigykite vestuvinę suknelę ne vėliau 3 mėnesiai iki vestuvių, tai ne tik suteiks jums pakankamai laiko padaryti įvairius pakitimus jeigu to reikės. Nepamirškite ir to, jeigu siuvatės suknelę, kai kuriuos siuvyklos gali užtrukti ir apie 9 mėnesius kol jums pasiūs ją!

Jeigu visgi jūs esate ta kuriai liko tik keli mėnesiai iki vestuvių ir vis dar neturite vestuvių suknelės svarbiausia nepanikuokite, jeigu esate pasidarę paiešką ir žinote ko norite, jums tikrai pavyks rasti. Nenuleiskite rankų, o dar geriau pasitelkite ir papildomas rankas paieškoms.

Vestuvinės suknelės pirkimas gali būti milžiniškas iššūkis, ypač kai tai tik vienas iš daugybės dalykų ką jums teks padaryti iki vestuvių. Tačiau nepamirškite, kad tai tuo pačiu ir patirtis kuri jeigu viskas bus gerai pasitaikys jūsų gyvenime tik kartą. Giliai įkvėpkite, atsilaiduokite ir mėgaukitės!  Mes negalime to apsakyti žodžiais koks smagus jausmas vaikščioti po daugybę vestuvinių suknelių salonų ir viską matuotis. Jeigu kažkokia patirtis verta kelių savaičių streso tai ši viena iš jų. Mes jums linkme kuo didžiausios sėkmės ieškant savo svajonių suknelės!

 

 

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą