Pradžia Vestuvių organizavimas/kvietimai Ką turite nuveikti per 12 mėnesių planuodami vestuves?

Ką turite nuveikti per 12 mėnesių planuodami vestuves?

Vestuvių išlaidos: kaip paskirstyti biudžetą

Tik susižadėjus ar tik pradėjus planuoti vestuves, dažnai nežinome nuo ko pradėti ar kiek reikia atlikti planuojant savo vestuves. Žinoma, nėra nustatyto ar tikslaus laiko grafiko, nes kiekvieno sužadėtuvių ilgis yra skirtingas – ir jūs galite sėkmingai suplanuoti vestuves vos per keletą mėnesių, jei to tik norite.

Jei jūsų sužadėtuvių trukmė sąskaitoje nurodoma kaip „vidutinė“, o tai yra šiek tiek daugiau nei metai, jūs turite pakankamai laiko ramiai be didelio streso atlikti visus darbelius susijusius su jūsų meilės diena. Tačiau jog tai vyktų sklandžiai ir produktyviai, mes pateikiame trumpą visų darbelių apžvalgą, jog nepraleistumėte jokio svarbaus niuanso likus iki vestuvių kelioms dienoms.

Taigi, šiandien dalinamės ką turėtumėte nuveikti per 12-10 mėnesių planuodami vestuves:

Prieš 10-12 mėnesių

 • Supažindinkite tėvus ir paskelbkite apie sužadėtuves, jei to dar nepadarėte.
 • Pirmiausia pasvajokite kartu apie „didelį vestuvių vaizdą“:
 • Pradėkite įsivaizduodami savo vestuves ir nustatydami savo stilių: pasakiškos, bohemiškos, paplūdimio rustic, vintage, o gal romantiškos?
 • Gal yra patinkanti senelių ar kaimo bažnyčia, kuri kaip ir padės nustatyti jūsų vestuvių stilių, o gal svajojate apie ceremoniją gamtoje aptarkite tai kartu, ieškokite kompromisų.
 • Vestuvių tema – pagalvokite apie vietą, pvz., laisvalaikio: sodyboje, miške, prie jūros ar parke, o gal formalios: dvare, pilyje ar restorane? O dabar apie jūsų kaip poros charakterį, mėgstamas spalvas, nuotaiką, kurios norite šventėje, o dabar pagalvokite kurioje temoje jaustumėtės patogiausiai ir tikrai jau turėsite didelį paveikslą jūsų vestuvių.
 • Svečių sąrašas: aptarkite ir sudarykite kartu, jog jau galėtumėt įsivaizduoti kokio dydžio pobūvio vietos reikės, taip iš kelių temų galite lengviau išsirinkti vieną.
 • Taip pat, nepamirškite, medaus mėnuo – aptarkite planus kartu.
 • O dabar jau sudarykite savo vestuvių biudžetą, galvokite ne kas kiek kainuoja, bet kiek galite skirti, kiek manote galite atidėti iš esamų pajamų, o gal jau esate pasitaupę?

Moteris svajoje apie vestuves

 • Išsirinkite kartu vestuvių datą, o gal kelias ir priimtiniausią ceremonijai ir pobūviui laiką, prieš pradėdami susisiekti su paslaugų tiekėjais apsispręskite ar planuojate vestuves patys ar Jums padės vestuvių koordinatorius ar planuotoja:
 • jei taip – suraskite jums patinkančius, suorganizuokite susitikimus ir susipažinkite, nuo to momento Jums padės vestuvių planuotoja su visais iškilusiais klausimais.
 • jei galvojate jog turite tam laiko apsilankykite planavimo seminare ar konsultacijoje – tai itin pagelbės sukoordinuoti bent jau pradinius su vestuvėmis susijusius darbus.

Vestuvių planuotoja

O dabar jau pradėkime rezervacijas:

 • Taigi, jei jau išsirinkote vestuvių datą, galite rezervuoti ją bažnyčioje ir/ar civilinės metrikacijos skyriuje.
 • Vestuvių vieta: aplankykite kelis variantus ir užsisakykite, galite aptarti maitinimą, užsisakyti bandomą degustaciją ar aptarti darbo laiką ir kitus mažus klausimus.
 • Kai jau turėsite vietą ir bažnyčią, galite įspėti užsienyje gyvenančius draugus ir gimines apie artėjančią jūsų šventės datą.
 • Fotografai: pradėkite žiūrėdami jų nuotraukų profilius, galite jau derinti susitikimus su keletą iš jų, jei atrandate bendrą kalbą ir viziją – super! Jūs radote savo fotografus, jei abejojate visada galite pasitarti dėl prieš vestuvinės fotosesijos kartu su fotografu.
 • Na, o dabar galite atsipūsti ir pradėti dairytis vestuvių vedėjo su Dj, o gal svajojate apie gyvos muzikos vakarą? Aptarkite kartu, kokia muzika jums abiem labiausiai patinka ir kas privalo skambėti šventės metu, o tada galite rinktis iš atlikėjų ar grupių, kurios gali pasirodyti vestuvių metu, perdainuoti mėgstamas, o gal jūsų meilės dainą.

O dabar galite pailsėti, kartu nueiti į pasimatymą, negalvoti apie vestuvių planavimą, o pasimėgauti vienas kitu. O mes netrukus pasidalinsime kitu vestuvių planavimo darbų sąrašu.

Straipsnio tęsinį galite skaityti: Ką turite nuveikti per 12 mėnesių planuodami vestuves? II

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą