Pradžia Po vestuvių Ką reikia atlikti po vestuvių?

Ką reikia atlikti po vestuvių?

Ką reikia atlikti po vestuvių?

Po mėnesių ar metų vestuvių planavimo ir poilsio medaus mėnesyje, grįžtate namo su dar keliais neatliktais darbais. Mes jums padėsime juos prisiminti ir išbraukti iš sąrašo.

Galbūt tu galvoji, kad jau viskas, bet mes norime priminti, kad ir po vestuvių dar dažniausiai būna likę bent keli neatlikti darbai. Kai neatliktus darbus atliksite tada jau galėsite grįžti į jau susituokusio gyvenimo rutiną. Pasižymėkite šiuos punktus kuriuos jums reikės atlikti po vestuvių.

7 darbai kuriuos reikia išbraukti iš darbų sąrašo po vestuvių:

Sekite savo dovanas

Ką reikia atlikti po vestuvių?

Prieš atidarant gautas dovanas, svarbu susirašyti kas ką padovanojo. Taip bus lengviau atsekti kam padėkoti ir už kokias dovanas padėkoti.

Padėkokite svečiams

Ką reikia atlikti po vestuvių?

Jeigu siuntėte vestuvių pakvietimus, prie to pačio jeigu yra galimybė galite priderinti ir padėkos raštelius. Žinoma tai nėra privaloma, daug kas skaitmeniniame amžiuje gali padėkoti per socialinį tinkle ar tiesiog susitikus sekantį kartą pasakyti ačiū, kad atvykote į vestuves bei už gautas dovanas.

Atsikratykite nereikalingomis dovanomis

Jeigu žymėjotės ką gavote dovanų tai čia viskas daug paprasčiau. Neretai per vestuves galite gauti visiškai nereikalingų dovanų ar pasikartojančių. Tokiu atveju jeigu yra galimybė gražinkite jas į parduotuvę (jeigu yra pirkimo kvitas) ar atsikratykite kitu jums tinkančiu būdu. Svarbu atkreipti dėmesį, jeigu dovana grąžinama, per kiek laiko ją galima grąžinti.

Užbaikite pildytis dokumentus

Nors ir po vestuvių turėsite pakankamai laiko, bet kuo ilgiau lauksite tuo mažiau norėsite tuo užsiimti. Po vestuvių jums reikės pasikeisti asmens tapatybės kortelę/pasą, vairuotojo teises ir kitus dokumentus. Taip pat nepamirškite informuoti savo darbovietės apie pasikeitusį statusą bei pavardę. Jeigu po vestuvių išsikėlėte gyventi į kitą vietą, nepamirškite visų ko reikia informuoti ir apie tai.

Nuvežkite kostiumą ir vestuvinę suknelę į valyklą

Ką reikia atlikti po vestuvių?

Daug kas po vestuvių savo vestuvinius rūbus įmeta į spintą ir tiek žinių. Tačiau didelė tikimybė, kad per vestuves išpylėte lašą, o gal ir daugiau šampano ant suknelės ar kitaip ją ištepėte. Nelaukite metų išvalyti vestuvinių rūbų, nuvežkite kiek įmano greičiau į valyklą ir tada jau spręskite ką daryti su vestuvine suknele po vestuvių. Atminkite, kuo ilgiau laikysite nešvarų rūbą, tuo sunkiau ir brangiau bus jį išvalyti.

Atnaujinkite savo testamentą

Nors tai ir nėra pirmos skubos darbas, tačiau ankščiau ar vėliau tai jums teks padaryti. Patartina įtraukti savo gyvenimo partnerį testamentą, atsidaryti bendrą banko sąskaitą ir pasirūpinti kitais klausimais.O jeigu dar neturite testamento,tai puiki proga jį sukurti. Žinoma pasikartosime, tai nėra pirmos būtinybės užduotis, tačiau verta apie tai pagalvoti ankščiau nei per vėlai.

Įvertinkite vestuvių tiekėjus

Vestuvių tiekėjai, planuotojai ir visi kiti susiję su jūsų švente įdėjo nemažai pastangų, kad turėtumėte gyvenimo vakarą. Todėl nepagailėkite laiko ir įvertinkite jų darbą, pastangas ir visa kitą. Nesvarbu ar jūsų įvertinimas bus teigiamas, kritiškas ar žiupsnelis abiejų, mes esame tikri, kad jie įvertins jūsų žinutę, o jei kas buvo ne taip pasistengs ateičiai patobulėti. Jeigu naudojotės mūsų vestuvių katalogu, galite palikti komentarą jame.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą