Jausminga kūno kalba: pozavimo patarimai nuotakoms

0

vestuviu fotosesija

Svajojate, jog žiūrint į jūsų vestuvių nuotraukas stipriosios lyties atstovai varvintų seilę, o jūsų draugės, ar būsimosios nuotakos aikčiotų iš susižavėjimo? Tinkamas pozavimas – tai tikras menas, leidžiantis atskleisti pačius gražiausius, patraukliausius moters rakursus. Jau nuo neatmenamų laikų, kuomet dar nebuvo fotoaparatų, garsiausių dailininkų, genialių tapytojų mūzos suprato pozavimo meno paslaptis, taip priversdamos žavėtis jomis ištisas kartas. Kaip to pasiekti Jums, mano brangiosios nuotakos?

Ką gi, pradėkime.. Atskleisiu Jums keletą esminių tinkamo pozavimo prieš fotoobjektyvą gudrybių.

Vestuviu fotografas Nerijus Janu

Galbūt nuskambės keistai, tačiau, mano nuomone, svarbiausia – nebijoti savęs ir tiesiog būti savimi. Žinoma, norint turėti įspūdingą fotosesiją vien tik pasitikėjimo gali neužtekti. Tinkamas rakursas – tai Jūsų raktas į sėkmę. Galbūt pastebėjote, jog beveik visose nuotraukose garsioji Victoria Beckham nesišypso, o Kembridžo kunigaikštienė Catherine priešingai – šypsosi beveik visada? Manote, jog tai tik atsitiktinumas? Vienareikšmiškai, garsiausios pasaulio moterys puikiai išmano savo kūno kalbą, bei žino joms tinkamiausius fotografavimosi kampus, bei pozicijas. Tuo tarpu, Jūs, mano mielosios nuotakos – tiesiog pasitelkite į pagalbą veidrodį! Esu tikras, kad mėgėjiškas fotografavimasis namuose prieš savo vestuves – jūsų kelrodė žvaigždė. Vestuvių dieną puikiai žinodamos tinkamiausias pozas sau, gražiausius kampus, bei rakursus  jausitės užtikrintai, mylėsite save, o pasitelkusios į pagalbą profesionalaus ir puikiai savo darbą išmanančio fotografo fantaziją – nebijosite improvizuoti ir tiesiog spinduliuosite natūraliu ir nepakartojumu grožiu..

Vestuviu fotografas Nerijus Janu

Jei esate perfekcionistės ir siekiate tobulumo, tuomet tiesiog siūlyčiau skirti keletą minučių ir įsidėmėti ar išmokti keletą Jums labiausiai patikusių klasikinių vestuvių pozų, kurių pavyzdžių gausu internetinėje erdvėje. Mano nuomone, svarbiausia ir esminė taisyklė moterims pozuojant – vadinamas S formos siluetas. Nebūkite tiesi it styga. Nestovėkite tiesiai nuolatos, nesikuprinkite. Kuo mažiau idealios simetrijos ar tiesių pečių linijos.. Juk moters kūnastobulas ir labai lankstus! Šiek tiek pasisukite šonu, venkite nuolat žiūrėti į objektyvą tiesiai. Nekelkite savo veido per aukštai, kartais šiek tiek nuleiskite smakrą, sukurdama gundančio žvilgsnio efektą. Kai Jus fotografuoja, neapsiribokite viena poza, žiūrėkite skirtingomis kryptimis, į tolį – tai suteiks nuotraukoms išskirtinumo. Nuolat judėkite, žaiskite su savo suknele, nuometu, būkite kūrybingos, jausmingos ir mylinčios. 

Vestuviu fotografas Nerijus Janu

Na, ir pabaigai.. Ar žinote kas Jus puošia labiausiai? Kas gi tas pagrindinis ir neatsiejamas kiekvienos žavios nuotakos komponentas, jos vizitinė kortelė? Žinoma, tai Jūsų nuoširdi ŠYPSENA…

Nuotraukos: iš www.janu.lt vestuvinių fotosesijų archyvo.

Komentuoti:
Nerijus Janu
Esu kūrybiškas vestuvių fotografas. Jau daugiau nei 7 metus teikiu profesionalias vestuvių fotografavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Esu universaliosios vestuvinės fotografijos žanro atstovas. Atsižvelgdamas į Jūsų - mano mielieji jaunavedžiai, pasaulėžiūrą bei charizmą, ieškau pusiausvyros tarp foto žurnalistinio ir klasikinio fotografavimo stilių. Nepamirštu ir "fine - art" fotografijos žavesio. Vestuvių fotosesijos metu dažniausiai įsijaučiu į teatro režisieriaus vaidmenį, o likusią dienos dalį tampu nematomu ir nepastebimu foto metraštininku. Nesu vien vaikščiojantis fotoaparatas, dvikojis mygtuko spaudytojas, tad nusistovėjusių fotografavimo taisyklių tikrai neturiu. Esu sudedamoji Jūsų šventės dalis - myliu žmones, mėgstu būti įvykių sūkuryje ir gražiausius momentus jaučiu širdimi...
DALINTIS

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here