Pradžia Jaunųjų stilius Jaunosios nuometas – madinga, ar nebe?

Jaunosios nuometas – madinga, ar nebe?

Nuotakos veliumas
Nuotrauka: www.kylejohnphoto.com

Daugelis būsimųjų nuotakų, pradėjusios savo svajonių vestuvinės suknelės paieškas, galvodamos apie savo vestuvių stilių net nesižvalgo į pakabas, ant kurių sukabinti nuometai. Jaunosios nuometas tradiciškai buvo naudojamas pridengti nuotakos veidą, kai ji žengia link altoriaus, ir taip apsaugoti nuo piktųjų dvasių.  Todėl prie modernių, stilingų ir šiuolaikiškų vestuvių nuometas lyg ir nesiderina.

Nuotakos nuometas
Nuotrauka: “Florentes”

Vis gi, remdamasi asmenine patirtimi, būsimoms nuotakoms prieš tariant „ne“ nuometui , visada patariu jį pasimatuoti ir tik tuomet priimti sprendimą. Nuometas ir šiandien turi magiškos galios bei yra vienintelis aksesuaras, kuris vestuvių dieną leidžia pasijusti tikrų tikriausia nuotaka, net jei iš pradžių jis atrodo senamadiškas.

Šiandien nuometų stilių įvairovė tokia pat didelė, kaip ir suknelių – nuo žeme besivelkančių iki itin lengvų skraistės tipo šilko nuometų – tad rasti savąjį neturėtų būti sunku. Šie tiek įkvėpimo iš karališkų vestuvių.

Princesė Diana savo vestuvių dieną dėvejo įspūdingą ilgą tiulio nuometą.
Nuotakos nuometas

Kate Middleton dėvėjo lengvą skraistės tipo nuometą su nėrinių kraštu.
Nuotakos nuometas

Grace Kelly prie nėrinių suknelės dėvėjo vintažinio stiliaus siuvinėta nuometą iki alkūnių.
Nuotakos nuometas

Jeigu ir pasimatavus nuometą, jo atrodo perdaug, visada galima pagalvoti apie modernų nuometo variantą – vualį. Įprastai tiek nuometas, tiek vualis dėvimas tik ceremonijos metu, po ceremonijos plaukuose paliekant tik kitus aksesuarus.

Nuotakos vualis
Nuotrauka: “Florentes”

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą