Pradžia Jaunųjų stilius Jaunikio švarko papuošimai

Jaunikio švarko papuošimai

Jaunikio švarko papuošimai

Jaunikio stilių reikia pabaigti gėlių papuošimu. Taip tu tikriausiai moki užsirišti kaklaraištį, užsimauti kostiumą bei batus, tačiau ar kada esi naudojąs gėlių papuošimą švarke? Ši maža detalė jūsų stilių pavers jus į jaunikį vietoj eilinio kostiumuoto vyro.

Pateikiame naudingus patarimus renkantis jaunikio aksesuarus švarkui.

Kas yra vestuvių švarko atlapo papuošimas?

Neretai vestuvinio švarko atlapo papuošimas yra vadinamas vyriškąją vestuvių puokštės versija. Žinoma ši puokštė daug paprastesnė ir mažesnė nes viskas turi tilpti ant jūsų švarko atlapo įsegant į sagos skylutę ar panaudojant įsegimo mechanizmą. Paprastai toks papuošimas susideda iš vienos gėlytės ar kelių mažų gėlėčių ir dekoratyvinio akcento.

Kas vestuvėse dėvi švarko atlapo papuošimą?

Paprastai tik keli vyriškos lyties atstovai turi garbę pasipuošti šiuo papuošimu. Tai gi, kas šie laimingi džentelmenai? Jaunikis, pabroliai ir žiedų nešėjas. Kartais šis sąrašas – prailginamas iki tėvų/patėvių ar kitų pačių svarbiausių ir artimiausių šeimos narių. Žinoma turėkite omenyje, kad kuo daugiau šių papuošimų bus jūsų vestuvėse tuo daugiau darbo jūsų floristui ir tuo didesnė sąskaita dienos pabaigoje.

Jaunikio švarko papuošimai

Kodėl aš turėčiau turėti švarko papuošimą?

Nors tai ir visiškai neprivaloma, tačiau tai paprastas ir puikus sprendimas išskirti svarbiausius vestuvių dalyvius nuo paprastų svečių. Jeigu jūs pagal susitarimą su pabroliais dėvėsite juodus, pilkus ar mėlynus kostiumus, šis aksesuaras suteiks jums žavesio.

Kaip turi atrodyti vestuvių švarko atlapo papuošimas?

Paprastai šis papuošimas turi derintis prie jūsų vestuvių stiliaus ir spalvų gamos bei derėti prie nuotakos vestuvinės puokštės. Patartina pasirinkti pačią ryškiausią gėlę iš jūsų būsimos nuotakos puokštės arba rinkitės kažką natūralaus jeigu nenorite išsiskirti per daug.

Jaunikio švarko papuošimai

Kaip švarko papuošimą suasmeninti?

Jeigu norite savo papuošimą paversti dar labiau unikaliu bei tokiu kuris atskleis jūsų asmenybę galite įkomponuoti akcentą iš jūsų pomėgių. Seniau jaunikiai neretai pasipuošdavo žvejybos ar kortų akcentais ir tu gali padaryti tą patį. Būkite kūrybingi, tik neatimkite viso dėmesio nuo savo būsimos žmonos.

Privaloma naudoti gėles?

Jaunikio švarko papuošimai

Tikrai neprivaloma. Žaluma, popierius, gilės, kišeniniai laikrodžiai, Lego – taip galima panaudoti viską ką tik sugalvojate. Jeigu jums gėlės nėra prie širdies, nebijokite išsiskirti bei būti unikaliu – tokiu kokiu esate.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą