Pradžia Straipsniai Jaunikio mama: kuo apsirengti, kad įtikčiau marčiai?

Jaunikio mama: kuo apsirengti, kad įtikčiau marčiai?

jaunikio mama

Ruošiantis vestuvėms neretai iškyla klausimų ne tik nuotakoms ir jaunikiams, bet ir jų vestuvių svečiams. Kartais situacijos, kuomet, kurdami savo įvaizdį svečiai nori ne tik gerai jaustis patys, bet ir atsižvelgti į jaunųjų norus, gali išsirutulioti į nemenkus konfliktus. Visai neseniai sulaukėme ponios Dalios laiško, kuriame ji atskleidė, kokios problemos kyla, ieškant, kuo pasipuošti pačiai bei papuošti dukras sūnaus vestuvių šventei.
“Esu būsimo jaunojo mama. Man 50 metų. Dar turiu 25 ir 16 metų dukras. Gegužės mėnesį bus sūnaus vestuvės.  Būsimos marčios klausėme, kokie bus spalvų pageidavimai vestuvėse?  Atsakymas buvo toks, kad tik ne balta.  Aš ir mano mergaitės norime nepriekaištingai atrodyti sūnaus ir brolio vestuvėse. Nenorime tamsių drabužių. Aš esu vyresnė moteris, tad mintis rengtis bordo, samanų, ruda ir panašiomis spalvomis man kelia siaubą. Vestuvių šventėje noriu būti šviesi ir jaunatviška. Mergaitės irgi nori šviesių, pastelinių spalvų. Jaunesnės suknelė ant petnešėlių, šampano spalvos, iki kelių, krūtinė dekoruota karoliukais. O kai vyresnėlė išsirinko salone šviesią suknelę (ją pasiūlė salono darbuotoja),  sugalvojome pasidalinti džiaugsmu su būsima jaunąją, prasidėjo linksmybės… Pasirodo, spalva per šviesi, taigi ne tik baltos, bet ir šviesių atspalvių negalima. Bet salonuose  ir parduotuvėse daugybė šviesių spalvų suknelių! Šampano spalva negera, kreminė negera, rausva taip pat… Jaunoji pradėjo dabar siuntinėti etiketo taisykles, lyg mes niekada nebūtume dalyvavę vestuvėse…  Pasirodo, kad ir suknelė su blizgančiomis detalėmis nepadoru, vėl jaunąją gali užgožti… O mano suknelė – iki kelių, šviesi, padekoruota sidabro lopinėliais (Ted Baker suknelė )…

Nebežinome, ką daryti… Jei vestuves būtų ne sūnaus, atsisakytume ėjimo į jas… Labai norėčiau nors truputį profesionalaus komentaro…”

P. Dalios situaciją komentuoja vestuvių mados salono Vilniuje “Angelo Mio” klientų vadybininkė ir stilistė Irena Zareckienė.

Kaip būsimojo jaunojo mamai patarčiau nesijaudinti ir mėgautis pasiruošimu šventei. Vestuvės viena iš nuostabiausių švenčių gyvenime. Dėl to ir nuotaka stengiasi , kad ši šventė būtų nepriekaištinga.
Merginoms siūlyčiau pasipuošti gaiviomis spalvomis – žalsva ar purpurine. Jei suknelė trumpa gali būti šviesios ar pastelinės spalvos.
Pasidomėjau Jūsų minimo dizainerio sukurtais darbais. Suknelės originalios ir subtilios. Manau, Jūsų turima suknelė su blizgančiomis detalėmis neužgoš nuotakos, nes yra iki kelių ir ne balta, blizgančios detalės suteikia suknelei šventiškumo ir prabangos. Jei blogai jausitės pasipuošusi tamsiomis spalvomis  siūlyčiau jų vengti. Būsimo jaunikio mama neturėtu atrodyti gedulingai. Juk vestuvių sėkmė taip pat priklauso nuo Jūsų ir visų svečių nuotaikos.
Susipažinusi su Jumis artimiau ir žinodama, kokia yra nuotakos suknelė galėčiau tiksliau patarti. Šiuo atveju dar galiu patarti puoštis platinos , turkio , latte atspalviais.
Kviečiu apsilankyti mūsų salone, kuriame galėsite rasti ne tik puošnius drabužius vestuvių šventei, bet ir papuošalų, kurie padės išryškinti Jūsų individualumą.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą