Pradžia Straipsniai Jaukios vestuvės planuotos per atstumą

Jaukios vestuvės planuotos per atstumą

Ypatinga nuotakos fotosesija

Pristatome dar vieną jaukių vestuvių ir jų planavimo istoriją. Įdomu tai, kad Zigmanto ir Neringos vestuvės buvo planuotos per atstumą, kuomet jaunieji, gyvendami Norvegijoje planavo vestuves Lietuvoje. Su, kokiais iššūkiais jie susidūrė, kaip greitai ir efektyviai galima suorganizuoti vestuves nuotoliniu būdu, pasakoja nuotaka Neringa.

Jaunavedžiai Zigmantas ir Neringa.

Vestuvių data 2015 m. birželio 5 d.

Ceremonijos vieta

Santuokos sakramentą priėmėme Šv.Petro ir Povilo bažnyčioje Panevėžyje. Kadangi gyvename Norvegijoje jaunavedžiams privalomus kursus lankeme Osle pas lietuvį kunigą Valdemarą, kuris yra buvęs mus sutuokusio klebono Romualdo Zdanio mokinys. Ceremonija bažnyčioje buvo neilga, tačiau labai įsimintina. Mus maloniai nustebino klebono po ceremonijos įteikta dovana – šeimos žvakė.

Šventės vieta

Šventės vietą rinkomės iš kelių rekomenduotų vietų, tačiau išsirinkome tą vieta, kur mums visada norisi grįžus į Lietuvą nuvažiuoti pavalgyti, nes maistas labai skanus, o aptarnavimas labai kokybiškas. Visus restoranus nurungė mūsų išsirinta kavinė „Gandralizdis“. Kas žino šią vietą, tikrai nedrįs su manimi ginčytis, kaip ten nuostabu! Aplinka – labai graži, šalia teka Nevėžio upė, maistas labai skanus, o patiekalų pateikimas sužavėjo visus svečius. Kartu su drauge ruošėme dekoracijas ir papuošimus. Tai buvo nuostabus laikas, kuomet džiaugiausi kiekviena savo šventei ruošiama smulkmena ir dar su didesniu nekantrumu laukiau didžiosios dienos.

vestuviu ceremonija

Nuotakos apranga, įvaizdis

Naršydama internete pamačiau modelį su labai gražia suknele, ji mane iš karto sužavėjo. Pradėjus domėtis, kas tai per suknelė radau informacijos, kad tai dizainerės Julie Vino 2015 metų vestuvinės sukneleės modelis. Susisiekusi su dizainere sužinojau, kad tos suknelės pirkimo kaina įspūdingai didelė, o artimiausias nuomos punktas yra Ispanijoje. Todėl susiradusi siuveją Norvegijoje pradėjau planuoti suknelės siuvimą. Galutiniu rezultatu, už kurį esu dėkinga siuvėjai Žydrūnei Eglinienei, buvau labai patenkinta.

Jaunikio apranga, įvaizdis

Jaunikis rinkosi mėlynos spalvos kostiumą su raudonos spalvos akcentu – varlyte.

Fotografai 

Fotografus (FotoJura.lt) mums rekomendavo pažįstamas fotografas, kuris yra buvęs Jurijaus Azanovo mokinys. Peržiūrėję šio fotografo darytas vestuvių nuotraukas internete apsisprendėme iš karto – mes norime, kad mūsų nuostabią dieną įamžintų „Foto jūra“. Ir dabar jau turėdami vestuvių nuotraukas, galime dar karta sakyti AČIŪ už nuostabias nuotraukas.

vestuviu fotosesija

Vestuvių fotosesija viskas nesibaigė. Fotografams papasakojus apie vietą, kur vyras man pasipiršo Fotojura.lt fotografams  gimė mintis – vestuvių dieną perkelti į kalnus Norvegijoje. Tad praėjus trims mėnesiams su fotografais susitikome Norvegijoje ir išsiruošėme į kalnus. Rezultatas – fotosesija prie Kjerag akmens beveik 1000 metrų virš jūros lygio! Tai buvo kažkas nuostabaus ir neįtikėtino. Manau, visi pasisėmėme adrenalino bent pusmečiui į priekį.

Nuotakos puokštė

Kadangi gyvename ne Lietuvoje, truputį sudėtinga buvo viską organizuoti, nes norėjau viską išsirinkti pati viską palietusi ir pauosčiusi… Tai gi, vienas iš rūpestėlių buvo nuotakos puokštė. Kai vieną dieną pamačiau amarilių puokštę, žinojau, kad jokių kitokių gėlių aš nenoriu. Tačiau birželio pradžioje jų gauti buvo jau sudėtinga. Kiekvieną savaitę skambindavau floristei ir klausinėjau, ar dar jų yra. O, kuomet grįžome į Lietuvą, savaitę prieš vestuves, floristė man pasakė, kad yra rizika, kad amariliai gali neišsiskleisti. Man tai buvo kažkas baisaus! Tačiau nenuleidau rankų ir kreipiausi į gėlių saloną „Žalioji zona“. Ten mane nuramino ir pasakė, kad ir kas būtų, turėsime mes tą amarilių puokštę tikrai. Taigi, turėjau nuostabią, savo išsvajotų amarilių puokštę.

nuotakos puokštė iš amarilių

Didžiausi iššūkiai planuojant vestuves

Kadangi nuo pat pradžių planavome, kad vestuvės bus paprastos (ceremonija bažnyčioje, ir vakarienė pačių artimiausių žmonių apsuptyje), todėl nesusidūrėme su didesnėmis kliūtimis išskyrus tai, kad gyvename užsienyje ir viską planuoti reikėjo „nuotoliniu būdu“. Vestuvės buvo planuotos kuklios, kadangi jau kita dieną turėjome išskristi į šiltus kraštus medaus mėnesio.  Nuo planavimo pradžios iki vestuvių datos planavimui prireikė tik keturių mėnesių. Rezultatas pranoko lūkesčius. Viskas pavyko be priekaištų.

Patarimas būsimoms nuotakoms – nepersistenkite, juk ta diena skirta jums, kad ja pasimėgautumėte ir jaustumėtės tikra karaliene, o ne rūpesčiams, ir stresui (ar viskas gerai, ar nieko netrūksta, ar tikrai yra taip, kaip nubrėžta brėžiniuose). Turi trykšti teigiamos emocijos iš jaunųjų. o ne rūpestis. Organizuokite švente TIK SAU, o ne kitiems. Rezultatas nustebins.

jaunoji

Geriausias sprendimas

Mes manome, kad geriausias mūsų sprendimas buvo, nepersistengti su pačia vestuvių švente, nesėdėti keletą dienų prie nukrautų stalų, o gyvenimą santuokoje pradėti egzotiškoje kelionėje kitą dieną po santuokos.

Jaunuosius fotografavo “FotoJura.lt”

1 KOMENTARAS

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą