Pradžia Straipsniai Jaukios Ingos ir Valdo vestuvės

Jaukios Ingos ir Valdo vestuvės

vestuves

Pristatome dar vieną žavių jaunavedžių Ingos ir Vaido vestuvių planavimo istoriją.

Jaunavedžių vardai: Inga ir Valdas

Vestuvių data: 2015 08 01

Kur vyko santuoka: Vilniaus Šv. Juozapo parapija, Pilaitėje, Vilniuje. Sutuokė kun. Ričardas Doveika.

Šventės vieta: kaimo turizmo sodyba “Bražuolė pas Juozą” (Trakų raj.)

Vestuvių tema, spalva: balta ir kreminė.

vestuves

Jaunosios apranga

Klasikinė, undinės silueto suknelė širdelės formos dekoltė puošta nėriniais ir blizgiais karoliukais.

Jaunikio apranga

Tamsiai mėlynas kostiumas, balti marškiniai su sąsagomis. Taip pat individualiai pasiūta peteliškė ir fantazija iš Retro-men.lt

Pamergių ir pabrolių apranga

Pamergės vilkėjo trumpas įvairių atspalvių skirtingas sukneles. Vyrai buvo su kostiumais, o privalomas aksesuaras buvo individualiai pasiūtos peteliškės.

pabroliai

Vestuvių fotografas

“Bfam studio” fotografus pasirinkimo, pasikliaudami draugų rekomendacijomis, bei jų vestuvių nuotraukomis, kurias taip pat įamžino ta pati studija.

Gėlės, dekoracijos

Jaunosios puokštė eklektiška, įvairių gėlių. Jaunikiui ir pabroliams butonjerėss buvo priderintos prie nuotakos puokštės. Pamergių puokštelės buvo iš kreminių gvazdikų.

Jaunųjų žiedai

Jaunųjų žiedai pagaminti auksakalio iš balto ir geltono aukso, moteriškas variantas puoštas deimantu. Žiedai šiek tiek skirtingi: moteriškas variantas plastiškas, švelnių formų, vyriškas griežtas, aštresnėmis briaunomis. Žiedus “Tavo studio” pagamino  pagal mūsų individualius pageidavimus.

Jaunųjų žiedai

Dienos atrakcijos

Dienos atrakcijų daugiausiai buvo pabroliams ir pamergėms. Visą palydą pakvietėme su mumis vykti išnuomotu mikroautobusu. Pradžioje visi pabroliai rinkosi pas jaunikį ir važiavo visi vyrai pas jaunąją ir pamerges. Po oficialios sutuoktuvių ceremonijos vykome kartu fotografuotis ir leisti laiko gamtoje. Asmeninės fotosesijos metu pabroliai ir pamergės linksminosi pagal liudininkų sugalvotą programą. Rytą po vestuvių svečiai galėjo pasimėgauti prities malonumais, pažaisti tinklinį, stalo futbolą ir pasinaudoti poilsiu gražioje aplinkoje.

Vakaro programa (muzikantai, vedėjas, šou)

Muzikantą pasirinkome pažįstamą, bet gana žinomą žmogų. Tai renginių ir radijo stočių laidų vedėjas Gytis Balčiūnas. Jis rūpinosi visa programa. Mes turėjome keletą norų, kuriuos jis išpildė. Kaip dvyliktos valandos pramogą pasirinkome gintaro dulkių mėtymą į mangalą. Prieš mesdami gintaro dulkes, svečiai turėjo pasakyti palinkėjimą jauniesiems.

vestuves

Jaunųjų šokis

Savo vestuvinį šokį patys sugalvojome, žiūrėdami begalę “Youtube”vaizdo įrašų. Svečiams rezultatas labai patiko.

Didžiausi iššūkiai planuojant vestuves: finansai ribojantys mūsų norus.

Jūsų patarimas būsimoms nuotakoms

Planuoti viską iš anksto. Daugiausiai dėmesio reikėtų skirti šventės vietai ir ceremonijos vietai. Taip pat pasirūpinti, kaip užimti svečius, kol jie sodyboje lauks jaunųjų. Rekomenduojame, kad tą turėtų suorganizuoti muzikantai.

Gal dėl kažko apgailestaujate? Apgailestaujame, kad per tėvų sutikimą su druska vandeniu nebuvo muzikinio fono.

Geriausias Jūsų sprendimas?  Susituokti ir sodybos varianto pasirinkimas.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą