Pradžia Jaunųjų stilius „WeddingDeluxe“ – išskirtinė vestuvių apranga

„WeddingDeluxe“ – išskirtinė vestuvių apranga

 vestuvių apranga

Kokia bus mano vestuvinė suknelė? Kaip ją pasirinkti? Kur ją surasti? Tai tik keletas klausimų, kurie iškyla merginoms, vos tik gavus sužadėtuvių žiedą… Visi vestuvių planavimo klausimai tuomet nublanksta, nes merginoms tampa svarbiausia – tapti pačia gražiausia, nuostabiausia, stilingiausia nuotaka pasaulyje.

Ar žinojote, kad visai neseniai Vilniaus širdyje duris atvėrė prabangiausias salonas „WeddingDeluxe“, kuriame jūsų laukia išskirtinė vestuvių apranga? Salono vadovė Lina Jegorova, vestuvinių drabužių sektoriuje Skandinavijos šalyse dirbusi daugiau nei dešimtmetį, atskleidžia, kad Lietuvos nuotakos dar nėra mačiusios nieko panašaus, ką gali išvysti šiame salone! Jaukaus šviesaus skandinaviško interjero salone, merginos galės rinktis net iš 300 įspūdingo grožio ir aukščiausios kokybės vestuvinių suknelių, kurios į „WeddingDeluxe“ saloną atkeliavo tiesiai iš žymiausių Skandinavijos dizainerių mados namų. Tokių suknelių nerasite nei viename kitame Lietuvos salone!

Būsimas nuotakas „WeddingDeluxe“ salone mielai konsultuoja profesionalios darbuotojos, kurios visuomet atsižvelgia į klientės pageidavimus, šventės stilistiką ir padeda rasti pačią tinkamiausią suknelę. Vestuvinių suknelių čia ras ne tik manekeniškas formas turinčios merginos. Įvairių dydžių, modelių, faktūrų sukneles salono konsultantės rekomenduos atsižvelgdamos į išskirtinai jūsų figūros ypatumus. Atradusios savo svajonių vestuvinę suknelę, būsimos nuotakos gali ją išsinuomoti arba nusipirkti. Vestuvinių suknelių nuomos kainuos svyruoja nuo 50 iki 400 eurų. Įdomu tai, kai nusprendusios išsinuomoti suknelę, iki paskutinės dienos galite būti ramios ir nebesijaudinti, kaip atsivežti suknelę. Tai už jus padarys salono „WeddingDeluxe“ kolektyvas. Ir nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gyvenate, nes sukneles vieną dieną prieš vestuves salono darbuotojai pristato visoje Lietuvoje. Beje, dar viena naujovė, jei gyvenate užsienyje, o vestuves planuojate Lietuvoje, jei neturite galimybių atvykti į saloną Vilniuje ir norimą suknelę pasimatuoti, ją galite įsigyti internetinėje parduotuvėje. Šiandien tai vienintelė internetinė parduotuvė Lietuvoje, kurioje galima įsigyti išskirtines vestuvines sukneles.

Daugiau nei 100 vyriškų kostiumų

Kai jau atrasite savo svajonių vestuvinę suknelę, nepamirškite pasirūpinti ir savo išrinktuoju. Atvykite į saloną „WeddingDeluxe“ drauge ir išsirinkite vestuvinį kostiumą jaunikiui. Čia jūsų laukia daugiau nei 100 vyriškų vestuvinių kostiumų, kuriuos galėsite iškart įsigyti arba išsinuomoti. Vyriškas vestuvinis kostiumas čia jums kainuos ne daugiau nei 400 eur.

Vestuvės – vieną kartą gyvenime, tad ruošdamiesi šiai ypatingai progai rinkitės ypatingus prekių ir paslaugų tiekėjus. Užsukite į išskirtinį vestuvių aprangos saloną „WeddingDeluxe“, kuris pasirūpins jūsų poros drabužiais ir aksesuarais nuo-iki.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą