Pradžia Dovanos Įspūdžio dovanos jauniesiems

Įspūdžio dovanos jauniesiems

dovanos jauniesiems

Dovanos jauniesiems gali būti dvejopos – vokelis arba galvos skausmas. Nors dažniausiai jaunavedžiai asmeniškai arba kvietime pažymi, jog nori piniginės dovanos, pasitaiko vestuvių, kuriose eurų pavidalo dovanos nėra prioritetinės ir svečiams suteikiama pasirinkimo laisvė. Žinoma, svečiai, ypač ne artimi draugai, nesukelia sau galvos skausmo ir įteikia dailų vokelį, tačiau šiuo įrašu noriu patikinti, jog netelpančios į voką dovanos jauniesiems nėra galvos skausmas – ši misija nesudėtinga bei suteikianti galimybę padovanoti įspūdį. Kas yra įspūdis? Įspūdis – tai emocija, prisiminimas, išsaugota mintis, neužmirštama akimirka. Įspūdis yra tai, kas lieka visam gyvenimui, kuo dalijamės su draugais ir ką rekomenduojame pažįstamiems.

Kodėl verta dovanoti įspūdžio dovanas?

Pinigai išleidžiami, knygos perskaitomos ir užmirštamos, o emocija lieka visam gyvenimui. Žmogus taip jau sukurtas, jog jausmus prisimena ypač ilgai. Pavyzdžiui, pamenate, kaip virpėjo širdis per pirmą bučinį? Pamenate džiaugsmą, kai mylimasis pirmą kartą ištarė „Myliu tave“? Pamenate išsiskyrimo skausmą bei kartėlį? Lygiai taip pat prisiminsite, pavyzdžiui, skrydį parasparniu, nes tai sukels emocijas (baimę, adrenaliną, džiaugsmą ir pan.) ir net išblėsus pirminei emocijai, liks įspūdis.

Tad pamirškite tradicines buities technikos pagrindu paremtas dovanas ir įteikite įspūdžio dovanas – likęs įspūdis primins, kas yra patirta, kada gavo dovaną ir nuo ko. O kaip atskirti, Jonas su žmona padovanojo baltą trintuvę ar gelsvą arbatinuką? Nes, rodos, Antanas irgi kažką panašaus atnešė…

dovanos jauniesiems

Kokia optimaliausia dovanos kaina?

Viskas pirmiausia remiasi į jūsų finansines išgales, tad pirmiausia pagalvokite, kiek galite leisti dovanai. Taip pat svarbu ar einate vieni, ar su antrąja puse. Pigiausios įspūdžio dovanos prasideda nuo kelių eurų, tačiau logiška, jog norėsite šio to įspūdingesnio, tad orientacinė kaina yra maždaug 30–50 Eur jeigu esate paprastas svečias. Jeigu esate vieno iš jaunųjų šeimos narys ar artimi draugai ir einate su antrąja puse ar dovanai „susimetate“ su keliais svečiais, dovanos jaunavedžiams gali siekti ir 100 Eur ar daugiau. Tačiau perspėju – saugokitės, nes tokia dovana bus nepamirštama!

Populiariausios įspūdžio dovanos jauniesiems

Jeigu pasiryžote būti nepamirštami ir originalūs, turėtumėte nuspręsti, kokios vestuvių dovanos jauniesiems labiausiai patiktų – žemės, oro ar vandens. Kiekviena kategorija turi savo populiariausias pramogas, tačiau reiktų atsižvelgti ir į jaunųjų pomėgius, charakterį, baimes.

dovanos jauniesiems

Norintiems įspūdžių vandenyje, ekstremalios pramogos būtų čiuožimas vandenlente, skraidymas virš vandens su reaktyvine skraidykle ar čiuožimas (slidėmis ar pripučiamu ratu) tempiant vandens motociklui. Jeigu jaunieji labiau mėgsta ramų laisvalaikį, jiems turėtų patikti plaukimas irklente, jachta ar baidarėmis naktį. Vertinantiems oro pramogas, turėtų patikti skrydis oro balionu arba lėktuvu per gražiausias Lietuvos vietas, o mėgstantiems aštresnius pojūčius siūlyčiau šuolį parašiutu arba adrenalino kiekiu nenusileidžiantį šuolį virve nuo tilto.

Ką galima rekomenduoti einantiems iš proto dėl žemės pramogų? Į galvą pirmiausia šauna ratai: bagiai, motociklai, sportiniai automobiliai, kartingai o gal keturračiai? Mėgstantiems tykius vakarus, galite padovanoti prabangią degustaciją ar kelių dienų išvyką į jaukų viešbutį su SPA.

dovanos jauniesiems

Pabaigos žodis

Deja, kartais nutinka taip, kad dėl laiko stokos ar rūpesčių į dovanas (vestuvių, gimtadienio, sukaktuvių, kalėdines ir t. t.) žvelgiame kaip į pareigą. Tikiuosi, jog kitą kartą ieškodami dovanos įsivaizduotumėte gavėjo šypseną ir džiaugsmą – tai padės rasti tinkamiausią variantą. Juk sakoma, kad geriausia dovana yra tokia, kokios pats norėtum, tiesa?

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą