Pradžia Straipsniai Idėjos vestuvėms Naujųjų Metų išvakarėse

Idėjos vestuvėms Naujųjų Metų išvakarėse

Daugelis nuotakų svajoja apie vasaros vestuves, tačiau vestuvės Naujųjų Metų naktį taip pat turi nemažai privalumų, juk šampano purslais nuspalvintos Naujųjų Metų išvakarės yra puikus laikas ištarti „sutinku”. O ir kaip smagu draugus sukviesti išskirtinėms naujametinėms vestuvėms. Jei galvojate tuoktis kitais metais, tuomet nepraleiskite progos pasinaudoti šias pasakiškais patarimais.

naujametines_vestuves

1. Kiekvienas Naujuosius trokšta sutikti atrodydamas kuo geriau, o geriausias būdas pradėti metus jaunikiui būtų apsivilkus tviskančiu smokingu, o nuotakai – blizgučiais žėrinčia suknele. Per puošnu nebūna! Parenkite vidurnakčio aprangos pokyčių siurprizą! Vidurnaktį išsliuokite iš ilgos vestuvinės suknios ir pasipuoškite trumpa žėrinčia suknele, su kuria galėsite šėlti iki ryto. Svečiai kaip svečiai, bet jūsų vyras garantuotai neteks žado nuo tokio netikėto pritrenkiančio reginio.

naujmetines_vestuves
Nuotrauka iš omgimgettingmarried.com

2. Riba tarp senųjų ir Naujųjų Metų yra stebuklinga. Pasinaudokite metų virsmu ir pasirinkę nuošalesnę vietą su sutuoktiniu vienas kitam priminkite, kodėl nutarėte būtent su šiuo žmogumi praleisti visą savo likusį gyvenimą.

3. Posakis visur svarbiausia saikas negalioja blizgučiams ir aukso ar sidabro spalvos dekorui Naujųjų sutiktuvėse. Tuo viskas ir pasakyta.

4. Sveikinimai Naujųjų Metų naktį konfeti ir šaltųjų ugnelių fone kelia nostalgiškus prisiminimus. Nors mados keičiasi, tačiau šie atributai niekada nepraras savo žavesio. Todėl savo naujametinėse vestuvėse būtinai juos panaudokite. Mes neįsivaizduojame gražesnio būdo užbaigti metus ir pradėti saldžią meilės šventę, o jūs?

naujametines_vestuves
Nuotrauka Holli B.

Didesniam triukšmui panaudokite smagų triukšmą keliančias orapūtes. Tegul svečiai jomis pasitinka jus išeinančius iš bažnyčios.

5. Galvojate kuo užimti savo svečius, kad šiems netektų nuobodžiauti? Tegul jie užrašo savo pažadus ateinantiems metams ir pakabina ant jūsų paruošto medžio. Vietoj pažadų sau gali būti ir norai ar palinkėjimai jūsų šeimai. Tai privers kiekvieną susimąstyti ir metus pradėti kitaip.

naujametines_vestuves
Nuotrauka iš balloonyourroom.co.uk

6. Visam civilizuotam pasauliui Naujųjų Metų sutiktuvės asocijuojasi su fejerverkais, todėl naujametinėms vestuvėms jie tiesiog privalomi. Manote, kad jūsų biudžetas nepatemps šių dangaus grožybių? O mes manome, kad esate neteisūs, juk niekam sausio 1-osios naktį nėra uždrausta stebėti dangų. Tiesiog susiraskite vietelę, kur dangaus neužstotų aukšti pastatai ir kartu su svečiais mėgaukitės kvapą gniaužiančia panorama. Tai dar ne pabaiga, juk vestuvių tortas taip pat gali būti ugningas. Tereikia kelių mini fejerverkų ir jūsų svečiai šios nakties niekada neužmirš

naujametines_vestuves

 

Tikimės, kad šiame straipsniuose, kaip ir kituose mūsų darbuose, radote šį tą naudingo. Lauksime jūsų užsukant ir kitais metais! Smagių 2015-ųjų sutiktuvių ir laimingų ateinančių metų! Mylėkite ir būkite mylimi!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą