Pradžia Mergvakariai - Bernvakariai Idėja mergvakario žaidimams ir dovanoms – Surprise Surprise

Idėja mergvakario žaidimams ir dovanoms – Surprise Surprise

Idėja mergvakario žaidimams ir dovanoms – Surprise Surprise

Surprise Surprise rankų darbo aukščiausios rūšies šokolado penis – būtent tai, kas padės suorganizuoti pilną juoko, smagių žaidimų ir nepamirštamų akimirkų mergvakarį. Klasikos mėgėjams siūlome juodojo šokolado penį, mėgstantiems saldžiau – pieniško šokolado, o išskirtinių skonių gerbėjoms – baltojo šokolado.
Visi šokoladiniai peniai yra pilnaviduriai, 15-16cm ilgio ir 170-180g svorio. Dailiai į speciales dėžutes supakuotus penius siunčiame paštomatais visoje Lietuvoje. Teikiame ir anonimiško siuntimo paslaugą, jeigu tikslas – nustebinti gavėją.
Įprastai užsakymų paruošimas ir išsiuntimas trunka 1-4d.d. nuo apmokėjimo. Siunčiame per paštomatus visoje Lietuvoje.

Siūlome mergvakariui akcentą – pasirinkto skonio šokoladiniu peniu, kuris gali būti naudojamas įvairiuose etapuose:
– Norint išsiųsti originalų mergvakario pakvietimą jaunajai. Iš kart sukuriant pašėlusią mergvakario nuotaiką nuo pirmų minučių – į dėžutę galime įdėti pamergių sugalvotą kvietimą ir tokią dovanėlę anonimiškai (arba ne) išsiųsti būsimai nuotakai.
– Norint įsitikinti ar jaunoji tikrai pasirengusi vedyboms – su šokoladiniu peniu galima organizuoti įvairius žaidimus. Nuo šelmiškų iki “atspėk kas tai” arba “pasakyk ką valgai”.
– Norint smagiai pasijuokti su visomis mergvakario dalyvėmis, galima organizuoti žaidimą “atspėk ateitį”. Į dėžutę yra sudedami 3 skonių šokoladiniai peniai – juodojo, baltojo ir pieniško. Mergvakario dalyvės nežiūrėdamos turi ištraukti vieną. Kokios spalvos šokoladą ištraukia – toks bus ir ateities vyras. Pvz.: baltojo šokolado penis – šviesaus gymio, juodojo šokolado penis – tamsaus gymio.
– Smagi ir kūrybiška dovana mergvakario dalyvėms nuo jaunosios, arba pačiai būsimai nuotakai nuo mergvakario dalyvių saldžiam vestuviniam gyvenimui.

Kontaktinė informacija:
+370 620 191 05
info@surprisesurprise.eu
Facebook iconwww.facebook.com/SurpriseSurpriseLT
surprisesurprise.eu
instagram logo@surprisesurpriselt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą