Jaunųjų stilius

HARMONIJOS METAI – 2020 metų vestuvių spalvos deriniai

2020 metais spalvų institutas „Pantone“, metų spalva paskelbė “Classic Blue“ vestuvėms sutelks ramybės, harmonijos, stabilumo ir tikrumo. Ši prislopinta dangaus mėlio spalva, kiekvieną stabtelėti, atsipūsti ir džiaugtis vidine šventės harmonija.

Klasikinė mėlyna gali tapti tiek pagrindine, tiek akcentu, kuri puikiai tinka daugeliui skirtingų spalvų, pavyzdžiui, persikų, baltos, pilkos ar kaštoninės spalvos. Nuo vestuvių fonų iki puokščių ar net vestuvių aksesuarų pamatysite nuostabius klasikinės mėlynos spalvos derinius su viskuo ir niekada nesigailėsite!

Mes tikrai šią spalvą išvysime šių metų vestuvėse, o mes dalinamės idėjomis, kurios tikimės inspiruos kur šios spalvos deriniai labiausiai tiks:

Kvietimuose „Classic Blue“ yra pakankamai tamsus atspalvis, kurį galite naudoti tekstui arba fonui ant popieriaus su aukso metalo raidėmis ar akcentu.

Jaunikiams lengviausia įšokti į šių metų tendenciją pasirinkus klasikinės mėlynos kostiumą, nesiūlome aklai rinktis šią spalvą, bet tiktai su žaisminga varlyte, kojines ar kitomis detalėmis jaunikis gali atrodyti netik madingai, bet ir žaismingai. 

Aksesuarai, kaip stiliaus papuošalai, nuotakos bateliai, servetėlės ar staltiesė, nuotakos puokštėje ar fotosesijos sienelė – klasikinės mėlynos spalvos sukurs harmonija ir klasika alsuojančią vestuvių šventės aplinką.

Leave a Comment
Dalintis