Konkurso “Gražiausia vestuvių akimirka 2016” nugalėtojai

0

Gražiausia 2016 metų vestuvių akimirka

Šiandien ta diena, kai džiaugiamės galėdami paskelbti Vestuviumados.lt organizuoto nuotraukų konkurso “Gražiausia  vestuvių akimirka 2016” nugalėtojus.  Džiaugiamės aktyviu jūsų dalyvavimu konkurse ir nuostabiomis akimirkomis.

Gražiausia vestuvių akimirka buvo renkama “Facebook” paskyroje, ant labiausiai patikusių nuotraukų spaudžiant “patinka”. Kai kurios nuotraukos rinko vos po keletą balsų, tuo metu kitos – jų gavo šimtus.  Apibendrindami konkurso rezultatus, sveikiname Enriką ir Germaną, kurių atsiųsta vestuvių nuotrauka surinko net 745 paspaudimus “patinka”. Jaunuosius įamžino fotografas Jevgenij Kirilenko (Jevgenij Kirilenko Photography).

Gražiausia 2016 metų vestuvių akimirka
Konkurso “Gražiausia vestuvių akimirka 2016” nugalėtojai Enrika ir German. Fotografas: Jevenij Kirilenko.

Nugalėtojams Enrikai ir Germanui konkurso partneriai “Gera dovana”  įteiks romantišką vakarienę Vilniaus televizijos bokšte. Net 165 metrų aukštyje įsikūrusiame restorane “Paukščių takas” jaunieji galės mėgautis unikaliais vaizdais pro langą, skaniais patiekalais ir romantišku buvimu drauge.

Gražiausia vestuvių akimirka 2016

 

Visų konkurso “Gražiausia  vestuvių akimirka 2016” dalyvių nuotraukas galite pažiūrėti čia.

 

Komentuoti:
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.
DALINTIS

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here