Pradžia Dekoras ir floristika Geometrinės detalės vestuvėse

Geometrinės detalės vestuvėse

Geometrinės detalės vestuvėse
Nuotrauka: Carol Oliva Photography

Geometrijos stilius paskutiniu metu sulaukė daugybės dėmesio grafikos dizaine bei mados industrijoje, tačiau iki šiol tai gan neatrastas stilius vestuvių pasaulyje. Geometrijos detalės ne tik prideda žiupsnelį prabangos ir klasės tačiau ir puikiai užpildo erdvę savo subtiliomis formomis bei gali suteikti modernizmo. Šiek tiek žemiau pateiksime galeriją iš kurios galėsite pasisemti idėjų jūsų vestuvių dienai.

Kėdės, stalai, foto sienos, vestuviniai pakvietimai, lėkštės, vardų kortelės, beveik bet ką galima papuošti geometrinėms detalėm. Pačios drąsiausios poros gali savo vestuvių šventę paversti į futuristinį renginį. Nėra blogos pozicijos kur galėtumėte įkomponuoti geometriją, net grindis ar altorių galima papuošti, o drąsesnis vyras gali turėti įvairius papuošalus.

Jeigu norite, kad jūsų vestuvės išsiskirtu iš minios, tai nebijokite panaudoti geometrijos. Jūsų dekoracijos bus ne tik modernios ir inovatyvios tačiau ir labai gražios. Jums belieka žemiau pažvelgti į mūsų galerija ir pasisemti minčių savo vestuvėms.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą