Pradžia Vestuvių pašnekesiai “Gėlių Teorema” – gėlių salonas, kuriame gėlės ir matematika “gyvena” po vienu...

“Gėlių Teorema” – gėlių salonas, kuriame gėlės ir matematika “gyvena” po vienu stogu

Gėlių Teorema

Šiomis dienomis gan populiaru kurti nuosavą verslą. Ne išimtis ir Karolina Kriukelytė Slavinskienė, kurią paskatino sėkmingi draugų pavyzdžiai ir noras būti nepririštai prie darbo vietos, kuriai nuolat galvoje sukosi klausimas: “o gal ir man pavyktų?”

Su šia idėja 2017 metais vilnietė įkūrė “Gėlių Teoremą”. Kaip teigia veiklos įkūrėja, ši sritis nuo pat pradžių žavėjo ir vis dar stebina savo estetika bei plačiais kūrybiniais horizontais. Šiandien moteris džiaugiasi dovanojusi daugybę gerų emocijų savo klientams ir ketina verslą plėsti.

Gėlės ir matematika

Anot Karolinos, jai norėjosi suderinti dvi sferas – gėles ir mokslą. Juk gėlėms stabilizuoti/užmigdyti reikalingos tam tikros formulės, matematinės žinios. Taip ir kilo originalus pavadinimas “Gėlių Teorema”.

Gėlių “užmigdymas” arba stabilizavimas

Gėles stabilizuoja ir “užmigdo” užsienio technologai. Iš pradžių gėlės yra sterilizuojamos, taip dingsta jų pigmentai. Vėliau jos dažomos ir mirkomos specialiuose konservuojančiuose skysčiuose. Kriukytė pabrėžia, kad žmogaus sveikatai šios medžiagos nėra pavojingos.

“Užmigdytos” gėlės gali žydėti nuo 6 iki 36 mėn. Pavyzdžiui, rožės gali žydėti net trejus metus, jei nėra stiprios saulės šviesos ar karšto radiatoriaus šalia!

Progos bei gėlių pasirinkimas

Neretai žmonės perka gėlių kompozicijas tiesiog savo namams papuošti, tačiau sukurti gerą ir skoningą kompoziciją nėra juokas. Tam reikia daug laiko bei kruopštumo. „Idėjos sukūrimas, išpildymas, supakavimas tikrai užtrunka. Smagu, kad klientai pastebi smulkmenas, mūsų įdėtą darbą ir tai įvertina”, – minėjo savininkė.

Gėlių Teorema

Kriukytės teigimu, “Gėlių Teoremos” kompozicijas klientai renkasi labai įvairioms progoms. Pavyzdžiui, jubiliejaus proga (tiek vyrui, tiek moteriai) puikiai tinka rožė po stiklo gaubtu, kurių šiuo metu populiariausi yra du variantai: viskas raudona arba pastelinė paletė. Taip pat “miegančios” rožės tampa populiaria krikštynų bei vestuvių dovana.

“Gėlių Teorema” salone galima įsigyti ne tik stabilizuotų rožių. “Siūlome augalų nuomą vestuvių dekorui, gėlėmis dekoruotas žiedų pagalvėles, dovanas tėvams, liudininkams. Labai didžiuojamės mažomis dailiomis svečių dovanėlėmis su miegančiomis rožėmis.”, – kalbėjo Karolina.

Jau beveik metus populiariausias pirkinys yra raudona rožė po stiklo gaubtu. Nors stabilizuotos gėlės yra šiek tiek brangesnės už įprastas skintas gėles, tačiau turint omenyje mūsų augalų ilgalaikiškumą, galime teigti, kad dekoruoti namus miegančiomis gėlėmis yra pigiau nei nuolat pirkti skintas.

Ir pabaigai

Karolinos Kriukelytės Slavinskienės gražiausia ir mėgstamiausia gėlė – bijūninė rožė. Moteris yra baigusi filosofijos studijas. Jos šio gyvenimo tarpsnio motto yra “Carpe Diem!“ arba „paimk iš dienos viską, ką gali“. Todėl ir mes palinkėsime Jums siekti savo užsibrėžto tikslo, eiti pirmyn ir imti iš kiekvienos dienos viską, ką tik įmanoma. Sėkmės Jūsų pasirinktame kelyje!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą