Pradžia Fotografas/Videografas Foto ir video paslaugos

Foto ir video paslaugos

„Rasos limuzinai“ – tai limuzinų nuomos įmonė, kurie Lietuvoje dirba jau daugiau nei 10-imt metų. Mūsų paslaugomis pasinaudojo ne vienas tūkstantis klientų iš skirtingų Lietuvos kampelių. Savo paslaugas mes teikiame, ne tik Vilniuje, bet taip pat ir Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose ar miesteliuose.

Mes ne tik nuomojame limuzinus, bet ir užsiimame profesionaliomis muzikantų ir fotografų paslaugomis, užsisakant limuziną pas mus, mes pritaikysime išskirtines nuolaidas visoms kitoms paslaugoms, taip jūs sutaupysite ne tik pinigų, bet ir daugybę laiko ieškant profesionalių fotografų ar muzikantų.

 

 

Kontaktinė informacija:
Ąžuolų 9. Alytus
869802743; 861854595
info@rasoslimuzinai.lt
video-foto-paslaugos.blogspot.lt
8.00-21.00
Ankstesnis straipsnisLimuzinų nuoma visoje Lietuvoje
Kitas straipsnisVestuvių muzikantai
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą