Pradžia Kaip pasipiršti? Faktai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas pirštis ketinantis vyras

Faktai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas pirštis ketinantis vyras

pirštis

Vestuviumados.lt apklausė būrį tiek susižiedavusių, tiek laisvų moterų apie tai, kaip jos įsivaizduoja tobulas sužadėtuves. Taigi štai keletas faktų, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas pirštis ketinantis vyras:

1 faktas: tik pusė apklaustų lietuvių moterų yra patenkintos savo sužadėtuvių istorija. Skaičiai turėtų paskatinti neįsipareigojusius vyrus pasitempti. Kita vertus, džiugu tai, kad lietuvių vyrai dėl savo moterų stengiasi labiau nei, pavyzdžiui, amerikiečiai, mat 75 % amerikiečių negali pasidžiaugti gražiomis sužadėtuvėmis.

2 faktas: net 81 % lietuvių moterų tobulas sužadėtuves įsivaizduoja vykstant tik jųdviejų akivaizdoje. Ach kaip romantiška J Tuo tarpu 12 % žavisi piršlybose artimųjų rate ir tik 6 % lietuvių pasiūlymo tuoktis norėtų sulaukti viešame renginyje. Įdomu tai, kad jei to paties klaustume amerikiečių moterų, jos pirmenybę teiktų piršlyboms sporto renginyje.

sužadėtuvės

 

3 faktas: 72 % lietuvių moterų mano, jog sužadėtuvėse svarbiausias staigmenos faktorius, o 21 % – piršlybų vieta, tuo tarpu nė viena moteris neskiria didelio dėmesio parinktos datos reikšmingumui (pažinties diena, draugystės metinės ir pan.). Labai džiugu, kad nebuvo moterų, kurios pirmenybę teiktų žiedelio kainai. Taigi, vyrukai, jei savo mylimajai planuojate siūlyti savo ranką ir širdį, per ilgai nedelskite laukdami ypatingos dienos, tiesiog suraskite romantišką vietą ir klaupkite ant kelio su pasiūlymu.

4 faktas: šiek tiek daugiau nei pusė moterų prieš lemtingąjį klausimą „Ar tekėsi už manęs“ norėtų išgirsti romantišką prakalbą, kurios metu mylimasis atskleistų savo jausmus. Neretai vyrai nemėgsta per daug kalbėti apie savo jausmus, tačiau panašu, kad prašant moters rankos, reikės pasistengti. Palengvinti gali mūsų patarimai kaip parašyti santuokos įžadus, taip pat citatų apie meilę, draugystę ir santuoką rinkinys.

suzadetuviu_istorija

Taip pat moterų klausėme, ar jos sutinka su teiginiu, kad neseniai susižadėjusių moterų pirmiausia klausiama apie tai, kaip joms buvo pasipiršta. 5 faktas: moterims be galo svarbi graži sužadėtuvių istorija. Joms visoms norisi, kad ypatinga akimirka būtų tobula. Be to, žavingą istoriją gerokai smagiau pasakoti. Patikėkite, tai daryti joms teks ne kartą, mat visos moterys kaip susitarusios teigia, jog aplinkiniai tik išgirdę apie sužadėtuves sako: „Na, pasakok!“, ir tik po to seka klausimas ar ji sutiko, yra laiminga ir pan.

Taigi mieli vyrai, kodėl jums pasakos „Ilgai ir laimingai“ nepradėjus nuo įsimintino pasipiršimo? Na o jei dar neturite žiedelio, pats laikas susipažinti su būdais kaip išrinkti tinkamą.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą