“Era Esthetic” lazerinės dermatologijos klinika

1

“Era Esthetic Avenue” estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje plėtojamos estetinė ir lazerinė dermatologija ir medicina, kosmetologija, estetinė chirurgija,  teikiamas platus estetikos paslaugų spektras. Era Esthetic „Avenue“ – dar daugiau profesionalaus dėmesio ir aukščiausios kokybės Jūsų sveikatai ir grožiui!

Planuojantiems vestuves siūlome :
– Plaukelių šalinimo procedūras naujausiu Aleksandrito lazeriu;
– Odos atnaujinimo (atjauninimo) procedūras;
– Kosmetologo – grožio terapeuto procedūras, kad savo laimingiausią dieną gyvenime atrodytumėte nepriekaištingai.

Visas gydomąsias ir lazerių procedūras klinikoje atlieka didelę patirtį estetinėje ir lazerinėje dermatologijoje bei chirurgijoje turintys aukštos kvalifikacijos gydytojai dermatovenerologai.

 


Kontaktinė informacija:
M. Valančiaus g. 7 – 51, Vilnius
+370 61177111
info@lazerineklinika.lt
www.lazerineklinika.lt
I – V 8.00 – 20.00
VI 9.00 – 17.00
Komentuoti:
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.
DALINTIS

1 KOMENTARAS

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here