Pradžia Straipsniai EKSPERTO STRAIPSNIS: Išankstiniai „Rezervuok datą“ pakvietimai

EKSPERTO STRAIPSNIS: Išankstiniai „Rezervuok datą“ pakvietimai

isankstiniai pakvietimai

Sužadėtuvių žiedas jau spindi ant Jūsų rankos, pradėjote planuoti savo vestuves ir turite išsirinkę datą bei šventės vietą? „Rezervuok datą“ pakvietimai – yra tai, ką jau dabar reikėtų pradėti ruošti!

Paklausite kas tai? Šie kvietimai (angl. „Save the date“) užsienyje yra labai populiarūs ir siunčiami prieš oficialų pakvietimą į Jūsų šventę. Tai maža, bet maloni smulkmena, parodanti svečiui, jog Jūs būtinai norite jį matyti savo šventėje. „Rezervuok datą“ pakvietimuose pakanka pateikti labai siaurą informaciją – kada ir kur įvyks vestuvės.

Ar Jums reikia išankstinių “Rezervuok datą” kvietimų?  Tai nėra pirmo būtinumo dalykas,  tačiau labai rekomenduojamas dėl keleto priežasčių:

1) Draugai ir artimieji galės susiplanuoti savo atostogas, kas ypač aktualu vasaros sezonu.

2) Jeigu Jūsų vestuvėse dalyvaus svečiai iš užsienio, jiems bus paprasčiau pasirūpinti pigesniais bilietais, taip sutaupant pinigų.

isankstiniai pakvietimai

3) Jūsų šventė vyks darbo dieną? Tuomet svečiams bus paprasčiau iš anksto pasirūpinti laisvadieniu.

4) Tai gali tapti puikia užuomina svečiams, ko tikėtis ir laukti, o Jums išreikšti savo kūrybiškumą!

Kada išsiųsti “Rezervuok datą” pakvietimus?

Apie Jūsų šventę geriausia pranešti iki numatytos datos likus pusei metų. Jeigu šventė vyks užsienyje, tuomet pakvietimus reikėtų įteikti prieš 7-8 mėnesius .

isankstiniai pakvietimai

Kam turėtumėte juos išsiųsti?

Visiems žmonėms, kuriuos norite matyti savo šventėje. Net jeigu ir gavote dalyvavimo patvirtinimą iš artimųjų, jiems taip pat privalu įteikti „Rezervuok datą“ pakvietimus.

Ar vis tiek reikalingi oficialūs pakvietimai?

Tikrai taip. Oficialūs pakvietimai dažniausiai išsiunčiami likus porai mėnesių iki didžiosios dienos. Juose atskleidžiama visa detalesnė informacija – ceremonijos ir šventės vietos, laikai, nuorodos kaip atvykti ir t.t

Jeigu jau žinote savo vestuvių stilistiką/ tematiką, puikiausiai ją galite atskleisti „Rezervuok datą“ pakvietimų pagalba.

Keletas netradicinių idėjų, kaip šie pakvietimai gali tapti  išskirtiniai ir nepamirštami!

isankstiniai pakvietimai

isankstiniai pakvietimai

isankstiniai pakvietimai

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą