Pradžia Straipsniai Ekonomiškos vestuvės – kaip sutaupyti?

Ekonomiškos vestuvės – kaip sutaupyti?

ekonomiškos vestuvės

Visi jaunavedžiai svajoja apie įspūdingą vestuvių šventę. Tačiau neretai ši šventė yra atidėliojama dėl finansinio aspekto, konkrečiai – pinigų stygiaus. Ne paslaptis, kad norint surengti vestuves, kuriose dalyvautų būrys artimųjų ir draugų, reikia pakankamai įspūdingos pinigų sumos. Vieni ilgai tam taupo, kiti – pasinaudoja net bankų paskolomis, o dar kiti vis atideda šventę vėlesniam laikui. Bet surengti puikias vestuves galima ir neinvestuojant didelės sumos. Tad kaip sutaupyti rengiant vestuves?

Galima išskirti dvi grupes dalykų, kuriems galima taupyti planuojant vestuves ir kur visgi taupyti nereikėtų. Investicijos labai priklauso nuo metų laiko. Jei norite nemažai sutaupyti – tuokitės žiemą. Šaltuoju metų laiku vestuvių organizuojama palyginti nedaug, tad paslaugų teikėjai linkę daryti dideles nuolaidas. Jei vestuvėms pasirinksite darbo dieną, tikėtina, kad taip pat mažiau mokėsite už daugelį paslaugų, kadangi paslaugų teikėjų užimtumas bus mažesnis. Pastaraisiais metais gana ženkli tendencija tuoktis penktadieniais.

Neinvestuokite į brangius ir prabangius popierinius vestuvių kvietimus. Jie labai dailūs, tiesa. Tačiau galite pakviesti svečius originaliai ir Jums tai nekainuos. Pasinaudokite technologijų teikiamomis galimybėmis, pavyzdžiui, nufilmuokite savo pakvietimą ir nusiųskite būsimiems svečiams.

ekonomiškos vestuvės

Negendančius ir ilgai išsilaikančius produktus, gėrimus, ypač alkoholį, kuriam investicijos neretai būna gana didelės, pirkite akcijų metu – sutaupysite tikrai nemažai. Maža to, išlaidos taip ženkliai „nekirs“ per piniginę, jei šiuos dalykus pirksite po truputį iki vestuvių likus, pavyzdžiui, pusmečiui.

Neleiskite pinigų prabangiems limuzinams, visureigiams ir pan. Juk kažkas iš Jūsų artimųjų ar draugų tikrai turi gražų, naują automobilį – paprašykite pabūti Jūsų vairuotoju. Investicijos į prabangų transportą būna nemažos, tačiau pagalvokite, ar taip jau svarbu, kuo važiuosite šią dieną?

Gyva muzika bei profesionalūs šventės vedėjai – nemaža investicija. Norėdami sutaupyti, pasirinkite pigesnį sprendimą, tačiau ne mažiau gerą. Pasamdykite DJ, kuris bus atsakingas už muziką – jo paslaugos kainuos ženkliai mažiau nei gyvai dainuojanti grupė ar atlikėjas. O šventę vesti patikėkite kuriam nors puikų liežuvį turinčiam giminaičiui ar draugui.

Pastaraisiais metais itin populiarėja vestuvinių dovanėlių svečiams tendencija. Atsisakykite jos. Svečiai ateina į Jūsų šventę dėl Jūsų, kad šią svarbią dieną būtų šalia ir nuoširdžiai pasilinksmintų, o tikrai ne dėl dovanėlių.

ekonomiškos vestuvės

Šventės vietai nesirinkite prabangių vilų, dvarų ir pan. Juk aplink daug nuostabių kaimo turizmo sodybų, kurios daugiau nutolusios nuo miesto, todėl švęsti jose bus pigiau. Jūsų šventė nepriklauso nuo to, ar švęsite prabangioje viloje, ar gamtos apsuptyje, jaukioje sodyboje.

Ir reikia paminėti, kur neverta taupyti keliant vestuves. Pirmiausia, tai nesusigundykite internete siūlomomis nuotakų suknelėmis iš užsienio. Jos masina žema kaina bei itin patrauklia išvaizda nuotraukose, tačiau parsisiuntusios tokį gaminį realybėje galite juo labai nusivilti. O jei vestuvės jau čia pat? Nesudarykite sau papildomo streso.

Taip pat netaupykite fotografo paslaugoms. Vestuvių fotografas – žmogaus, nuo kurio priklauso, kokius prisiminimus apie šventę turėsite. Vestuvių fotografai Vilniuje savo paslaugas įkainoja gana solidžiai, tačiau investicijos atsiperka, kai gaunate profesionalias, kokybiškas savo šventės nuotraukas, kurias malonu metai iš metų žiūrėti, rodyti draugams ir džiaugtis nuostabia švente.

Nuotraukos: “Fotogidas” 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą