Pradžia Dekoras ir floristika Džinsinės vestuvės – idėjos ir patarimai

Džinsinės vestuvės – idėjos ir patarimai

džinsines vestuves

Džinsinės vestuvės – originalus pasirinkimas. Iš vienos pusės tai gali pasirodyti gana kasdieniška, tačiau, viskas priklauso tik nuo jūsų kūrybingumo ir fantazijos. Pakalbėkime išsamiau, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jei jūsų vestuvių tema – džinsai.

Džinsinės vestuvės

Vestuvių apranga

Jei planuojate džinsines vestuves, tai dar nereiškia, kad abu jaunieji nuo galvos iki kojų turi būti apsirengę džinsais. Tai laisvalaikio stiliaus medžiaga, tad į tai atsižvelgdami planuokite savo įvaizdį. Išties keistai atrodytų elegantiška jaunoji prabangia balta suknele tokios temos vestuvėse, tačiau laisvas, neįpareigojantis, romantiškas stilius puikiai tiktų. Jei norite dėvėti baltą suknelę, ją ir dėvėkite, tačiau priderinkite džinsinius batelius, diržą, delninukę ar kitus aksesuarus. Jaunikis džinsinėse vestuvėse gali dėvėti džinsines kelnes, o viršutinė dalis gali būti klasikinė. taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į aksesuarus.

Pamergėms ir pabroliams šioje temoje dar daugiau laisvės. Pamergės gali puoštis ilgomis ar trumpomis džinsinėmis suknelėmis, sarafanais ar net džinsinėmis kelnėmis. Pabroliai stilingai atrodys su vienodos spalvos džinsinėmis kelnėmis, dailiais marškiniais ir liemenėmis.

džinsines vestuves

Dekoravimas

Džinsų tema suteikia didžiulę laisvę tokios šventės dekoravimui. Naudokite šią medžiagą detales serviruodami vaišių stalą, aplinką. Sukurkite netradicinius džinsinius alaus ir užkandžių barus. Taip pat galite sukurti išskirtinį kampą vestuvių fotosesijai, kuriame atsispindės unikali jūsų šventės tema. Idealiausias variantas tokios temos šventei būtų furšeto organizavimas, kai svečiai vaišinasi stovėdami. Taip pat galima įrengti keletą dekoratyvių laisvalaikio erdvių, kur svečiai galėtų patogiai prisėsti, pabendrauti nedidelėse grupelėse.

džinsines vestuves

Maistas

Na, suprantama, kad net ir patys geriausi virėjai džinsinio maisto nepagamins, tad šioje vietoje galima sėkmingai sužaisti su spalvomis, atspalviais, maisto dekoru. Ypatingą dėmesį galite skirti desertų stalui ir vestuviniam tortui, kurie žadins visų norą jų kuo greičiau paragauti.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą