Pradžia Muzika ir šokiai Duoviola: muzika širdžių ritmu

Duoviola: muzika širdžių ritmu

Duoviola: muzika širdžių ritmu

Duoviola – tai profesionalus styginių instrumentų bei renginių vedėjų duetas iš Kauno. Jaunatviškumu ir kūrybingumu trykštantys bei niekada nenustojantys svajoti Gertrūda Beinarytė Krunglevičienė ir Laimis Krunglevičius būtent, ir sudaro šį duetą. Nors duetas gan jaunas, bet gali pasigirti dideliu renginių ir koncertų bagažu, kadangi nemažai tekę koncertuoti vestuvėse bei kitose šventėse ir renginiuose.

Keletas faktų apie Duoviolą

Duetą sudaro vyras ir žmona, kurie atlieka pačių populiariausių kūrinių aranžuotes su altais. Duoviola duetas gyvuoja jau keturis metus, tačiau su renginiais dirba ilgiau.

Gertrūda Beinarytė Krunglevičienė yra baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją bei yra įgijusi profesionalios atlikėjos magistro laipsnį. Moteris užaugo muzikantų šeimoje su trimis broliais ir dvejomis seserimis.

Laimis Krunglevičius baigė VDU Muzikos akademiją ir įgijo profesionalaus atlikėjo bakalauro diplomą. Laimio gyvenimo kredo : „Ir kai tu tikrai, ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.” P. Coelho.

Žingsniai karjeros link

Neretai šeima įtakoja mūsų pasirinkimus. Taip nutiko būtent ir Duoviola duetui, kuriam šeima buvo tarsi kertinis akmuo. Anot Gertrūdos ją muzikuoti paskatino šeima dar vaikystėje, kadangi giminių tarpe buvo apstu muzikantų. Laimio kelionė muzikos link prasidėjo panašiai, kai jį mama vaikystėje atvedė į muzikos mokyklą, kuri taip pat yra muzikantė.

Anot poros vesti renginius jie paskatino vienas kitą, kadangi matė perspektyvą vienas kitame, o Laimis dar pridūrė, kad „jau mokyklos laikais labai mėgo būti dėmesio centre bei kurti linksmą atmosferą skirtingose situacijose. O suburti bendro mudviejų duetą idėja, kilo būnant valtyje, vidurį ežero tarp miškų.”

Iššūkių kėlimas – raktas į sėkmę

Kelti iššūkius sau visada gerai, nes tai tarsi siekis, kurio dėka galime tobulėti. Pasidomėjus Duoviolos, ar muzikavimą sunku suderinti su renginių vedimu jie tvirtai pabrėžia, kad tai nėra sunku suderinti. „Grojimas tik papildo vedimą ir atvirkščiai, o kartais tik grojame. Pavyzdžiui vestuvių ceremonijose, vakarėliuose ir visur, kur mūsų reikia. Iššūkius keliame tik sau, norint viską padaryti kaip galima geriau.”

Koncertavimas, muzikavimas ir kūryba

Pora koncertuoja ne tik aplink Kauną, bet mielai keliauja ir už jo ribų. „Mes keliaujame po visą Lietuvą ir mums tas tikrai patinka, nes savo sąsiuvinyje galime užsižymėti geriausias lankytinas Lietuvos vietas. Praeitą vasarą aplankėme ir kaimyninę Latviją, o atstumas mums ne kliūtis, mielai keliautume ir į bet kurį pasaulio kraštą.”,  – dalijasi mintimis Duoviola duetas.

Nors Duoviola yra duetas, tačiau neretai tenka koncertuoti ir atskirai vien dėl jų užimtumo ar lankstesnių pasiūlymų užsakovams.

Kol kas Laimis su Gertūda atlieka įvairių įžymių dainų cover`ius savomis aranžuotėmis, tačiau tikisi, kad ateityje pavyks įgyvendinti ir savos kūrybos planus.

Taip pat duetas dalijasi, kad „šiais laikais visi mieliau klauso populiariosios muzikos, tačiau ir tarp jos nebūtinai yra tik šiuolaikinė. Grojame tiek 80-ųjų tiek, roko klasikos, bei lengvo jazz stiliaus dainas. Žinoma yra ir klasikos mėgėjų, todėl ir smagu būti lankstiems šiuo atveju, galime pasiūlyti plataus spektro programą.”

Kaip jie pažymi, kad „improvizacija styginiu instrumentu, kas reiškia unikalų kūrinio atlikimą, o ne tik grojimą pagal natas, Lietuvoje retai matome styginį instrumentą improvizuojant. Duetas – skamba taip gražiai ir kiekvienas to dueto narys tarsi papildo vienas kitą.”

Šventės derinimas nuo A iki Z

Kiekviena šventė turi savo kertinius pamatus, bet skirtingus niuansus, todėl trumpai styginio dueto atlikėjai dalijasi kaip vyksta šventės derinimas nuo pirmo žingsnio iki jo pabaigos.

„Visą laiką išklausome kliento pageidavimus dėl dainų, mėgstamo stiliaus, grupių ar atlikėjų, bei visada stengiamės maksimaliai išpildyti pageidavimus ir atlikti norimus kūrinius, bet dažniausiai užsakovai pasitiki mumis ir pasirenka savo dainas tik pagrindiniams akcentams pavyzdžiui kaip ėjimas link altoriaus, vestuvinis šokis, padėka tėveliams ar liudininkams ir t.t. Vestuvių vedimo parinkimas visų pirma prasideda nuo susitikimo prie kavos puodelio, bei draugiško ryšio užmezgimo, susipažinimo, kartais tai darome ir video skambučio metu. Vėliau užsisakius mūsų paslaugas, užsakovams nusiunčiame klausimyną, kuris mums padeda suprasti jų norus bei pageidavimus. Toliau projektuojame vakaro planą, eigą bei žaidimus pagal klientų pateiktus atsakymus. Bent iki dabar dėl lankstumo problemų niekada neturėjome, o apie tai liudija ir klientai, kurie po susitikimo ir pokalbio visada mus norėdavo matyti savo šventėje. Žmonėms visą laiką stengiamės patarti bei pasiūlyti tokius variantus kurie atitiktų jų būdą bei lūkesčius.” Pabaigai prideda, kad jei norite matyti juos savo šventėje ir gauti rezervaciją savo norimai datai reikėtų į juos kreiptis, kaip įmanoma ankščiau, kadangi tai kaip loterija. Pora užsimena, kad „vieniems tenka atsakyti jau ir prieš daugiau nei pusę metų, kitiems kartais pavyksta susitarti ir keletą dienų prieš, bet datos labai dažnai dubliuojasi, net ir ne po vieną kartą, todėl norintiems užsisakyti žinoma reikėtų parašyti mums, kuo anksčiau.”

Meilės receptas kiekvienai porai skirtingas

Gertrūda Beinarytė Krunglevičienė ir Laimis Krunglevičius žiedus sumainė vieną gilios žiemos rytą. Kaip atlikėjai pasakojo, kad tądien buvo daug sniego ir viską gaubė šalto ryto magija. Tuoktuvėse dalyvavo tik liudininkai ir patys jaunieji. Ir tik po vedybų ceremonijos netikėtas naujienas paskelbė artimiesiems.

Gertrūda ir Laimis dalijasi savo meilės receptu. Nors jie ne tik gyvena, bet ir dirba kartu, tačiau vienas kitam neatsibosta. „Gal nuskambės ir netikėtai bet tikrai neatsibosta, nors nebūna viskas tobula. Taip dažniausiai būna tik filmuose. Mūsų skirtingi charakteriai bei asmenybės mums padeda judėti į priekį. Kritiškai bei nuoširdžiai vienas kitam patarti ir padėti bei surasti kompromisą. O meilės receptas visiems skirtingas, o mūsų atveju tikėjimo vertybių puoselėjimas.”

Su DuoViola galite susisiekti: DuoViola – Facebook paskyroje

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą