Pradžia Jaunųjų stilius Didžiausios nuotakų klaidos renkantis vestuvinę suknelę

Didžiausios nuotakų klaidos renkantis vestuvinę suknelę

Didžiausios nuotakų klaidos renkantis vestuvinę suknelę

Vestuvinės suknelės pasirinkimas nuotakoms yra vienas svarbiausių pasiruošimo vestuvėms momentų ir, žinoma, galima drąsiai teigti, jog vienas sunkiausių. Juk kiekviena nuotaka nuo mažų dienų įsivaizdavo, kad per savo vestuves atrodys nepriekaištingai, o tobula suknelė visada buvo šių fantazijų centrinė ašis. Tačiau prieš leidžiantis į savo išsvajotos suknelės paieškas, svarbu žinoti kelis naudingus dalykus.

Palaikymo komanda

Vykdama į saloną matuotis vestuvinių suknelių, dažna nuotaka su savimi pasiima ir palydą. Tačiau reikėtų turėti omenyje, kad išgirdus 10 skirtingų nuomonių, Jums bus daug sunkiau apsispręsti, o ir Jums patinkanti suknelė, sukritikuota, gali atrodyti nebe tokia jau ir graži. Taigi, geriausia, jei nuotakai patarimus dalintų ne daugiau nei du žmonės. Taip pat, šie žmonės turėtų puikiai žinoti Jūsų stilių ir suvokti, kad suknelė turi būti tokia, kokia patiktų Jums, o ne jiems.

Išsirenka suknelę per anksti

Nepradėkite ieškoti anksčiau nei prieš metus ir vykite į suknelių matavimus tik tuomet, kai jau tikrai norėsite įsigyti ar užsisakyti suknelę. Tai reiškia, kad prieš rinkdamasi suknelę jau turite žinoti, kur vyks Jūsų šventė ir koks bus Jūsų vestuvių stilius. Dažnai nuotakos išsirenka savo svajonių suknelę, tačiau galiausiai turi ją pakeisti, nes ji nebetinka prie vestuvių stiliaus. Taip pat, gali būti, kad per anksti įsigijusi suknelę, po kiek laiko persigalvosite ir ji Jums nebepatiks – tuomet turėsite daugiau išlaidų arba teks žengti prie altoriaus su suknele, kuri nėra miela širdžiai. Per vestuvių planavimo metus suknelių salonai gali gauti ir naujas kolekcijas – tarp jų gali būti ir suknelė, su kuria Jūs žengsite prie altoriaus. Todėl, vos Jūsų mylimajam užmovus sužadėtuvių žiedelį, nebėkite į vestuvinių suknelių salonus, o verčiau palaukite, kol bus apgalvotos kitos šventės detalės.

Matuojasi per daug suknelių

Dažniausiai nuotakos pasimatuoja nuo keturių iki septynių suknelių per vieną matavimą – daugiau nei dešimties suknelių matuotis nereikėtų. Kodėl? Todėl, nes pasimatavusi daugiau suknelių, nuotaka jausis per daug sutrikusi, pradės nebeprisiminti, kaip atrodė anksčiau pasimatuotos suknelės. Viena didžiausių nuotakų daromų klaidų – jos nenusiperka savo svajonių suknelės, kai ją randa, nes mano, kad gali rasti dar geresnę. Taip ir įsisukama į suknelių matavimosi maratoną, tačiau tos, kuri išties suvirpintų širdį taip ir nepavyksta rasti.

Susivilioja nuolaidomis

Žinoma, nuolaidos tam ir yra daromos, kad priviliotų daugiau pirkėjų ir mes visai nesakome, kad suknelės, sumažinta kaina, yra prastesnės ar geresnės. Esmė tame, kad kartais mes kažko labiau užsinorime vien dėl to, nes išgirstame, jog už tai reikės mokėti mažiau, jog mums suteikiama speciali nuolaida ir pan. Tačiau Jums siūloma suknelė gali ir nebūti ta, kurios Jūs iš tiesų norite – o tai suprasite tik pabudusi kita rytą. Todėl prieš susigundydama nuolaidomis, gerai pagalvokite, ar tai tikrai yra suknelė, su kuria Jūs svajojote žengti prie altoriaus.

Prašo ne savo dydžio suknelių

Daugelis nuotakų ieškodamos vestuvinės suknelės jau kuria planus, kaip prieš vestuves sulieknėti, tačiau šiuos planus reikėtų vertinti realistiškai. Kad ir kaip norėtume, ne visi planai tampa tikrove – o mažesnio dydžio suknelę padidinti yra daug sunkiau, nei sumažinti didesnio dydžio. Tačiau, geriausia matuotis sukneles, kurios jau dabar Jums atrodo tarsi nulietos – tik taip matysite, kaip suknelė atrodo iš tiesų.

Taip pat šia tema galite paskaityti ir 10 Kritinių klaidų besirenkant vestuvinę suknelę.

Šaltinis:

Alfa logo

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą