Pradžia Muzika ceremonijos metu/ vakarėlio metu Crazy Crow And Aurelija

Crazy Crow And Aurelija

Crazy Crow And Aurelija

Aurelija Čižauskaitė (vokalas) – televizijos projektų finalininkė ir prizininkė, 5 kartus televizijos konkurso „Dainų dainelė” laureatė, dainavusi su Country grupe „Jonis”, Vairo grupės vokalistu Edmondu Čivinsku, bigbendais, orkestrais, chorais ir kitais kolektyvais ne tik Lietuvoje, bet ir Prancūzijoje, Ispanijoje, Čekijoje, Rusijoje, Švedijoje, Ukrainoje.
Grupė „CRAZY CROW” gyvuoja nuo 1996 m. ir yra gerai žinoma Lietuvos muzikos padangėje kaip Gyčiui Paškevičiui akomponuojantis kolektyvas. Country, rock, blues, rock’n roll, pop stiliaus dainos šiltai sutinkamos ir jauno, ir seno. Grota daugybėje festivalių: „Visagino country”, Bauskės, „Country Joninės”, “Šerifo atostogos”, “Pūdas druskos” ir t.t., švenčių, klubų, vakarėlių.
Evaldas Daujotas (volkalas, el.gitara) – grupės Crazy Crow įkūrėjas ir ilgametis jos dainininkas. Pagrindinis gitaristas Gyčio Paškevičiaus gyvo garso grupėje.
Laimonas Norkus (klavišai) – profesionalus muzikantas, garso režisierius, dirbantis ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio populiarios muzikos atlikėjais.
Arūnas Viduolis (saksofonas) – dalyvauja įvairiuose projektuose su jazzfusionsoulfunkafrocubanrhythm-bluespop muzikos atlikėjais, Lietuvos ir užsienio muzikantais Švedijoje, Olandijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Vokietijoje, Latvijoje, Rusijoje.
Vygantas Banys (bosinė gitara) –  ilgametis populiarosios muzikos grupių gitaristas, pedagogas.
Artūras Mankus (mušamieji, perkusija) – ilgametis grupės narys, taip pat koncertuojantis su country grupe Jonis.
 
Demo versijas galite išgirsti:

Repertuare: Creedance, Smokie, G. Moore, B. Haley, His Comets, T. Turner, S. Quatro, B. Tyler, J. Cocker, B. Adams, B. R. Cyrus, Dire Straits, Flying Norvegians, AC/DC, Cher, AH. Twain, Queen, Sting, B. Seals, E. Presley, taip pat G. Paškevičiaus, Rondo, Hiperbolės ir kitų pačių populiariausių Lietuvos grupių ir atlikėjų kūriniai.

 

Kontaktinė informacija:
+ 370 614 89306, +370 604 39999
Facebook iconAurelija Čižauskaitė & Crazy Crow

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą