Pradžia Mergvakaris/Bernvakaris Bernvakario idėjos

Bernvakario idėjos

Bernvakario idėjos

Pasistenkite išvengti striptizo šokėjų bernvakaryje. Tai yra jau gana nuvalkiota idėja ir jūs galite puikiai pasilinksminti nekviesdami iš torto išlendančių merginų. Be abejonės tai gali būti smagu ir įsimintina, bet galbūt šios idėjos atitolins nuo tos minties ir pasirinksite kažką kito.

Stovyklavimas ir iškyla prie ežero – jeigu jaunikis mėgsta žvejybą arba medžiokle, tai toks sprendimas bus tikra pasaka. Visgi, buvimas gamtoje, vyriškoje kompanijoje tikrai išeis į naudą ir nuramins bei leis nuo pečių nusikrauti viską kas slegia prieš tokią svarbią dieną. Galų gale bus galima išsikepti žuvį arba tiesiog pasimėgauti gaiviais gėrimais ir išsimaudyti ežere.

Dažasvydis, šuolis parašiutu ir aktyvios pramogos – dažasvydis yra itin pamėgtas, bent jau tarp jaunesnio amžiaus atstovų. Jeigu savo vestuves neužilgo kelsiantis jaunikis mėgaujasi adrenalinu ir galbūt nori pasilinksminti su šautuvais – dažasvydis tiks puikiai. Kitu atveju galima plaukti baidarėmis arba net šokti parašiutu.

Rungtynės – krepšinio, futbolo ar kito sporto fanams nebus nieko geriau už geras vietas kai žaidžia mėgiama komanda ar rinktinė. Vėliau užsukite į barą arba grįžkite namo ir smagiai praleiskite laiką prie bokalo alaus ar veikdami tai, kas patinka jaunikiui.

Kelionė – galbūt nuspręsite leistis į neišdildomų įspūdžių kupiną kelionę po apleistas vietas, povandeninius urvus ar per pelkes važiuosite su keturračiais. Kad ir ką nuspręsite, rinkitės tokį maršrutą, kuris ilgam išliktų atmintyje.

Lenktynės – nors paprasčiausia išsinuomoti kartingus arba lenktyniauti virtualiai, jeigu jūsų draugas tikras greičio fanas – Lietuvoje nėra brangu patekti ir į trasą. Deja, nėra taip lengva rasti tinkamą transporto priemonę, todėl ją gali tekti nuomotis arba pasiskolinti. Tačiau susėskite ir pažiūrėkite, kuris įveiks greičiausią ratą, geriausiai slys šonu. Nepamirškite, jaunikis negali likti paskutinis

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą