Pradžia Straipsniai Auksinė vestuvių šventė mums, šeimai ir draugams

Auksinė vestuvių šventė mums, šeimai ir draugams

vestuvės

“Tai buvo auksinė vestuvių šventė mums, šeimai ir draugams” – apie savo neseniai įvykusias vestuves sako Rūta ir Kęstas ir dalinasi savo patirtimi ir įžvalgomis.

Jaunavedžių vardai

Rūta ir Kęstas

Vestuvių data

2015 m. rugpjūčio 28 d.

Santuokos vieta

Santuoka vyko Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Sutarėme su tėveliais, kad nedarysime jokių išlydėtuvių iš namų ir labai džiaugiamės šiuo sprendimu – važiavome su savo geriausiais draugais liudininkais, dalinomės prisiminimais ir gera nuotaika.

Šventės vieta

Džiaugiamės sprendimu, svečius po ceremonijos pavaišinti šampanu ne prie bažnyčios, o restorano „Kurhauzas“ terasoje, kadangi vestuvių dieną vis pradžiugindavo vasariškas lietus, bet sėdint po skėčiais, jis visiškai netrukdė. Tuomet šventė persikėlė į  sodybą „Atesys“ (Alytaus raj.) – tai dar visai nauja sodyba ant Atesio ežero kranto, esame dėkingi sodybos šeimininkams už pagalbą ir šiltą priėmimą.

Vestuvių dekoras

Vestuvių tema, spalva

Viskas prasidėjo nuo “Rūtos” saldainių “Traškiai”, jie buvo pirmasis įkvėpimas spalvų gamai, bet peržiūrėjus milijoną “Pinterest” nuotraukų, diskutuojant su dekoratore Kamile (“Vestuvių vėjai”), į spalvų paletę įtraukėme auksinę spalvą, kuri palaipsniui tapo pagrindiniu vakaro akcentu, taip atsirado „auksinis rustikas“.

Jaunosios apranga

Iš karto žinojau, kad suknelę siųsiuosi. Draugės dar siūlė nueiti į saloną pasimatuoti suknelių, kad įsitikinčiau ar tokio modelio suknelė man tinka, bet pasitikėjau Rasa („Rasa privé“, Rasa Kriptavičienė, Šiauliai), kuri išpildė mano svajonę – tą dieną jaučiausi nuostabiai. Primatavimai pas Rasą būdavo mažytė šventė, o jos rūpestis mažiausiomis detalėmis džiugino. Rasa ne tik pasiuvo 3 dalių suknelę, nuometą, bet ir papuošimus į plaukus.

Prie mano įvaizdžio taip pat prisidėjonuostabios meistrės iš „Grožio lofto“ – Aušra Malakauskienė (makiažas) ir Kristina Gorodeckienė (šukuosena). Kas gali būti geriau už linksmą procesą bei lūkesčius pranokusį rezultatą?

Jaunikio apranga

Jaunikio kostiumą siuvo „La Boutique” (Vilnius). Esame dėkingi ne tik už patarimus dėl medžiagų, modelio, bet ir dėl visų aksesuarų – batų nuotraukas siuntėme tiesiai iš parduotuvės.  Didžiausi komplimentai už kokybę ir nuoširdų rūpestį klientu „nuo…iki“.

Jaunųjų apranga

Pamergių/ pabrolių apranga

Neturėjome.

Fotografas

Fotografą rinkomės ilgai, parašėme labai daug laiškų, perskaitėme forumų, peržiūrėjome šimtus nuotraukų, kol jaunikis pamatė Dovilės darbus, užteko vieno susitikimo ir pasirinkome ją – „Dovile photography” (Dovilė Kavolienė, Kaunas). Su ja fotografuotis buvo ne tik linksma, bet ir paprasta, kadangi sulaukėme daug patarimų, o ir pati Dovilė – labai šilta ir kūribinga asmenybė.

Gėlės, dekoracijos

Dekoracijos – „Vestuvių vėjai“ (Kamilė Šimkaitienė, Kaunas). Nežinau ką būčiau dariusi be Kamilės. Ji buvo tas žmogus, kuris išgrynino ir sujungė į nuostabią visumą viską, kas mums buvo gražu. Įėjusi į salę, net pati tiksliai nežinojau, kaip viskas atrodys, bet nejučia pasakiau: „Vau..“, užgniaužė kvapą, viskas atrodė kaip pasakoje. Na, ta diena ir buvo mūsų pasaka. Taip pat dėkojame „Popierinės gėlės“ (Kaunas), kad pasirūpino lauko papuošimais, gėlių sienele – nuostabūs darbai. Nuoširdus ačiū ir tėveliui, kuris turėdamas laisvo laiko meistravo dekoracijas (stalų skaičiai, raidės, supynės, rodyklės, mediniai padėklai, palinkėjimų knyga ir kita..), tokias, kokių būtent norėjosi.

Vestuvių dekoracijos

Žiedai

Žiedai „Auksinė svajonė“ (Kaunas). Likome patenkinti ne tik kokybe, bet ir dizainu. Labai paslaugūs ir į kliento norus įsiklausantys vaikinai.

Dienos atrakcijos

Po bažnyčios svečius pakvietėme pakelti šampano taures į „Kurhauzo“ terasą, iš jos visi kartu vykome į „Atesio“ sodybą, ten svečių laukė užkandžių stalas. Ceremonija vyko ganėtinai vėlai, todėl ypatingų atrakcijų nesuplanavome ir labai džiaugiamės šiuo sprendimu, nes svečiai galėjo atsiplaiduoti, pailsėti prieš vakaro linksmybes: vedėjo žaidimus, „BlueFun“ gyvo garso muziką, gintaro dulkių ceremoniją ir linksmybes iki ryto.

Vakaro programa (muzikantai, vedėjas, šou)

Vedėjas Antanas Mockevičius (Klaipėda) –  jaunas ir energingas vyrukas, kurio būtinai paprašykite daugiau gyvai padainuoti. Grupė „BlueFun“ ir DJ (Klaipėda) – nepamenu, kada tiek šokinėjome šokių aikštelėje, jų skleidžiama energija ir gera nuotaika nebesutilpo į paprastą lingavimą.

Jaunieji

Jaunųjų šokis

Šiuolaikinis valsas „Major Lazer – Powerful (feat. Ellie Goulding & Tarrus Riley)“. Dėkojame trenerei Ievai, kuri per 4 treniruotes išmokė mus ne tik šokti valsą, bet ir sukūrė visą šokį.

Didžiausi iššūkiai planuojant vestuves

Didelių iššūkių nepatyrėme, nes viską planavome iš lėto ir atsirinkdami tai, ko norime.

Jūsų patarimas būsimoms nuotakoms

Būsimoms nuotakoms patarčiau vestuves planuoti iš anksto. Taip pat atsakingai rinkitės visus tiekėjus, turbūt nereikia minėti, kad su visais būtina pasirašyti sutartis. Neprisiplanuokite tai dienai daug veiklos, nes laikas pralekia žaibiškai, menkas malonumas lakstyti pagal minutes, o šventę pradėti visai vakare, kada jau pusė svečių būna pavargę. Svarbiausia atsipalaiduokite, pasimėgaukite šia diena ir jausmu, kad nuo šiandien būsite vyras ir žmona.

Gal dėl kažko apgailestaujate?

Apgailestauju, kad diena praėjo taip greitai. 16 val. ceremonijai, yra šiek per vėlus metas, nes vakaras ateina per greitai, nepastebėjome, o jau reikėjo pjauti tortą.

Nuotaka

Geriausias Jūsų sprendimas

Geriausias mūsų sprendimas buvo nusamdyti vestuvių dekoratorę, nes be viso kūrybinio darbo, ji papuošė sodybą vestuvių dieną bei sukoordinavo tiekėjus. Nepasigailėjome ir sprendimu vestuves daryti be daugelio tradicijų – neturėjome pulko, su tėvais susitikome tik prie bažnyčios, rengėmės vestuvių rytą kartu, nevystėme lėlių ir nekapojome malkų, kitą dieną nekorėme piršlio. Pasilikome tik mums labai gražias ir mielas tradicijas – tėvų sutikimą su duona, druska ir vandeniu, bei šeimos židinio įteikimą. Taip pat džiaugiamės, jog pasiruošėme lietui, aišku nesinori galvoti, jog per TĄ dieną lis, bet toks jau tas mūsų klimatas, o ir senolių išmintis byloja: „ Jei lyja, laukia turtinga santuoka“.

Apibendrinus dieną – išlikę tik gražūs prisiminimai (smulkmenų tą dieną net nepastebėsite): kaip kartu mus šukavo kirpykloje, kartu rengėmės viešbutyje, kartu tik su liudininkais keliavome į bažnyčią, kaip drebėjo balsas stovint prie altoriaus, šampano taurių skambesys, pašėlę šokiai skambant gyvai muzikai, gražiausi palinkėjimai metant gintaro dulkes į ugnį vidurnakty, saldūs torto kąsniai ir vienas didelis susikibęs ir dainuojantis ratas šokių aikštelėje sujungęs šeimas ir draugus skambant Gyčio Paškevičiaus dainai „Draugams“.

Nuotraukos „Dovile photography”

 Jūsų šventė jau praėjo? Viskas buvo taip, kaip tikėjotės ir planavote? O gal priešingai, kažkas Jus tą dieną labai nuvylė ir norėtumėte garsiai pasiguosti? Labai laukiame Jūsų šventės istorijų ir fotografijų  el. p. redakcija@vestuviumados.lt

Kad būtų lengviau, rašydami galite vadovautis šiuo planeliu, tačiau be abejonės galite papildyti ir savo išskirtinėmis įžvalgomis apie tai, kas planelyje nepaminėta.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą